2021.05.09 21:02

Žemutiniame Naugarde išdalinti medalių komplektai – FIBA čempionų lygos titulą apgynė „San Pablo“ ekipa

LRT.lt2021.05.09 21:02

Žemutiniame Naugarde įvyko lemiamos FIBA čempionų lygos kovos. Nugalėtojais tapo Burgoso „San Pablo“, kurie apgynė titulą, o trečiąją vietą iškovojo Saragosos „Casademont“ ekipa.

Burgoso „San Pablo“ krepšininkai finale 64:59 (15:13, 14:15, 17:11, 18:20) palaužė Izmiro „Pinar Karšiyaka“ ekipą.

Ketvirtajame kėlinyje į priekį išsiveržusios buvo abi ekipos, tad finale įtempta kova tęsėsi iki pat paskutinių akimirkų – iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms „San Pablo“ komanda priekyje buvo vos vienu tašku. Tačiau „Pinar Karšiyaka“ krepšininkai mėtė pro šalį, o po Alexo Renfroe dvitaškio „San Pablo“ ekipos persvara padidėjo iki trijų taškų.

„Pinar Karšiyaka“ ekipa ėmėsi pražangų taktikos, tačiau „San Pablo“ krepšininkui Vitorui Benite ranka nedrebėjo ir jo atstovaujama ekipa antrus metus paeiliui tapo FIBA čempionų lygos nugalėtojais.

Čempionų gretose geriausiai pasirodė Vitoras Benite, kuris pelnė 15 taškų, ir Alexas Renfroe, kuris pelnė 14 taškų ir surinko 15 naudingumo balų.

Izmiro ekipoje puolime išsiskyrė Amathas M'Baye, kuris pelnė 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

„San Pablo“: V. Benite 15, A. Renfroe 14, J. Rivero 9.

„Pinar Karšiyaka“: A. M'Baye (8 atk. kam.) 17, R. Morganas 13, M. Birsenas 10.

Kovoje dėl trečiosios vietos Saragosos „Casademont“ krepšininkai 89:77 (20:16, 24:21, 23:18, 22:22) įveikė Strasbūro IG krepšininkus ir pasidabino bronziniais medaliais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Dylanas Ennisas, kuris per 32 minutes pelnė 24 (3/7 dvit., 4/7 trit., 6/8 baud. met.) taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Strasbūro komandą link pergalės vesti bandė Bonzie Colsonas, kuris per 34 žaidimo minutes surinko 22 (5/10 dvit., 3/7 trit., 3/4 dvit.) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

„Casademont“: D. Ennisas (9 rez. perd.) 24, J. Barreiro 16, E. Harrisas, N. Brussino ir J. Wiley`us po 10.

IG: B. Colsonas 22, J. Bohačikas 17, D. Lansdowne`as 12.