2021.05.09 15:13

„Barcelona“ Ispanijoje varžovus sutriuškino daugiau nei pusšimčiu taškų

LRT.lt2021.05.09 15:13

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (30-4) Ispanijos krepšinio pirmenybėse 109:58 nepasigailėjo Sevilijos „Real Betis“ (11-23).

Rungtynių pradžioje „Barcelona“ buvo išsiveržusi į priekį 10 taškų skirtumu, bet Sevilijos ekipa iki pirmojo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą.

Tai akivaizdžiai pažadino „Barcelona“ krepšininkus, kurie sukaustė varžovus gynyboje, o puolime įjungę kitą pavarą kėlinį laimėjo 33:4 ir išsiveržė į priekį 29 taškų skirtumu.

Trečiajame kėlinyje abi komandos dar kovėsi apylygiai, bet paskutiniame ketvirtyje „Barcelona“ sudėjo taškus ant „i“ ir laimėjusi jį 11:32, varžovus sutriuškino 51 taško skirtumu.

Barselonos komandos gretose išsiskyrė Alexas Abrinesas, kuris pelnė 20 (3/3 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud. met.) taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Real Betis“ gretose vienintelis dviženkliu pelnytų taškų skaičiumi pasižymėjo Jerome Jordanas, kuris jų pelnė 16.

„Barcelona“: A. Abrinesas 20, V. Claveras 14, K. Kuričius 12, L. Bolmaro 10.

„Real Betis“: J. Jordanas 16, T.J. Campbellas, N. Ndoye ir J. Randle`as po 8.