2021.05.09 09:25

Uraganiškas Curry puolimas – 49 taškai per tris kėlinius

kiti rezultatai
LRT.lt2021.05.09 09:25

San Francisko „Warriors“ (35–33) ekipa 136:97 (37:25, 36:23, 33:19, 30:30) sutriuškino Oklahomos „Thunder“ (21–47) krepšininkus.

„Warriors“ gretose nesustabdomai žaidė Stephenas Curry.

Snaiperis vos per 29 minutes pelnė 49 (3/5 dvit., 11/21 trit., 10/10 baud. met.) taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Beveik pusšimtį taškų pelnęs S. Curry net nepasirodė ketvirtajame kėlinyje.

S. Curry vien per pirmąjį kėlinį varžovams atseikėjo 24 taškus. 11 tritaškių krepšininkas pataikė jau 4-ose rungtynėse šį sezoną – tai geriausias rezultatas NBA istorijoje.

Snaiperio paslaugų ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ tikrai nebereikėjo – „Warriors“ oponentus triuškino net 39 taškų skirtumu, o tokį patį pranašumą išsaugojo ir iki rungtynių pabaigos.

„Warriors“ ekipa Vakarų konferencijoje šiuo metu užima 8-ą vietą, tačiau ją inirtingai vejasi Memfio „Grizzlies“ ekipa.

„Warriors“: S. Curry (3/5 dvit., 11/21 trit., 10/10 baud. met.) 49, A. Wigginsas 18, J. Poole`as 16, D. Greenas (13 rez. perd.) 15, J. Toscano-Andersonas 12.

„Thunder“: S. Mychailiukas 17, L. Dortas 16, J. Hoardas ir K. Williamsas po 13, D. Bazley`us 11, T. Maledonas 10.