2021.05.09 08:10

Sirvydis pasiekė asmeninius rekordus, bet „Pistons“ krito Filadelfijoje

LRT.lt2021.05.09 08:10

Detroito „Pistons“ (20–48) komanda 104:118 (17:34, 26:22, 30:33, 31:29) nusileido Filadelfijos „76ers“ (47–21) ekipai.

Deividas Sirvydis šiose rungtynėse pasiekė kelis asmeninius rekordus. Lietuvis aikštėje praleido daugiausiai laiko savo NBA karjeroje ir per 24 minutes pelnė 8 (1/2 dvit., 2/4 trit.) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Tai buvo rezultatyviausios D. Sirvydžio NBA rungtynės, taip pat krepšininkas pasiekė asmeninį atkovotų kamuolių rekordą.

„Kai turiu šansą dirbti – visada esu pasiruošęs. Turi kasdien sunkiai dirbti ir šansas atsiras“, – „Pistons“ klubo „Instagram“ paskyroje cituojamas D. Sirvydis.

Ilgą laiką šiose rungtynėse pirmavę ir pergalės iš rankų nepaleidę „76ers“ krepšininkai pasikliovė puikiu Joelio Embiido žaidimu.

MVP apdovanojimo siekiantis aukštaūgis per 23 minutes pelnė 29 (10/12 dvit., 1/1 trit., 6/6 baud. met.) taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Pistons“ gretose rezultatyviausiai pasirodė po 14 taškų pelnę Jerami Grantas ir Saddiq`as Bey`us.

Rytų konferencijoje „76ers“ žengia pirmi, o „Pistons“ turi tenkintis paskutiniąja vieta.

„76ers“: J. Embiidas (10/12 dvit., 1/1 trit., 6/6 baud. met.) 29, T. Maxey`us 22, D. Howardas (14 atk. kam.) 19, T. Harrisas 18, D. Greenas 11.

„Pistons“: J. Grantas ir S. Bey`us po 14, M. Plumlee ir S. Doumbouya po 12, F. Jacksonas 11, K. Hayesas 10.