2021.05.09 07:42

Po krepšiu dominavęs Valančiūnas padėjo „Grizzlies“ įveikti savo buvusią ekipą

LRT.lt2021.05.09 07:42

Jonas Valančiūnas surinko įspūdingą dvigubą dublį ir jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (34–33) ekipa įveikė buvusią lietuvio komandą Toronto „Raptors“ (27–41).

„Grizzlies“ namuose žaidusius „Raptors“ įveikė rezultatu 109:99 (26:26, 21:20, 34:26, 28:27).

Lietuvis per 36 minutes užfiksavo galingą dvigubą dublį ir buvo rimta jėga po krepšiu – įmetė 18 (9/14 dvit., 0/1 trit., 6/8 baud. met.) taškų, atkovojo 21 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį ir blokavo 4 varžovų metimus. Tai buvo jau 47-as J. Valančiūno dvigubas dublis šiame sezone.

Solidesnį pranašumą „Grizzlies“ susikūrė trečiajame kėlinyje ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 9 taškų pranašumą. Taškų lenktynėse ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ savo deficitą buvo sumažinę iki 5 taškų, tačiau tai buvo daugiausia, ką jie galėjo nuveikti ir Memfio komanda šventė pergalę išvykoje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Jarenas Jacksonas, kuris pelnė 20 taškų.

„Raptors“ ekipoje išsiskyrė po 18 taškų surinkę Gary Trentas ir Pascalis Siakamas.

„Grizzlies“ ekipa Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 9-oje vietoje, o „Raptors“ Rytų konferencijoje užima 12-ą poziciją.

„Grizzlies“: J. Jacksonas 20, J. Valančiūnas (21 atk. kam.) 18, K. Andersonas 16, D. Meltonas 15, D. Brooksas 14, J. Morantas 12, D. Bane`as 10.

„Raptors“: P. Siakamas ir G. Trentas po 18, J. Harrisas 16, M. Flynnas 15, Y. Watanabe 11, K. Birchas 10.