2021.05.09 07:18

Sabonis su kompanija turėjo pripažinti įspūdingą rekordą pakartojusio Westbrooko ir „Wizards“ pranašumą

LRT.lt2021.05.09 07:18

Indianos „Pacers“ (31-36) ekipa po pratęsimo pareikalavusios kovos 132:133 (32:33, 30:30, 39:29, 23:32, 8:9) turėjo galiausiai pripažinti Vašingtono „Wizards“ (32-36) krepšininkų pranašumą, tarp kurių išsiskyrė į visų laikų rekordininkų viršūnes įkopęs Russellas Westbrookas.

Indianos komandos gretose žaidžiantis Domantas Sabonis šiose rungtynėse pasižymėjo įspūdingu trigubu dubliu. Lietuvis per 43 minutes pelnė 30 (12/19 dvit., 0/3 trit., 6/7 baud. met.) taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų, taip pat perėmė tris kamuolius ir po 4 kartus prasižengė ir suklydo.

Tačiau įspūdingiausią pasirodymą šiame susitikime surengė Russellas Westbrookas. Krepšininkas šiose rungtynėse surinko dar vieną trigubą dublį (33 taškai, 19 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų), jau 35-ą šiame sezone, o per karjerą jų yra surinkęs jau 181-ą. Pagal šį rodiklį R. Westbrookas susilygino su visų laikų trigubų dublių rekordininku Oscaru Robertsonu.

Rungtynėse iki pagrindinio laiko pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, po Cariso LeVerto tritaškio, „Pacers“ dar turėjo dviejų taškų pranašumą. Tačiau į tai keturiais taškais atsakė „Wizards“ krepšininkai ir „Pacers“ vėl turėjo vytis oponentus – likus 13 sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos dvitaškį pataikė C. LeVertas ir komandos keliavo į pratęsimą.

Jo metu, po permainingos kovos, visus taškus ant „i“ sudėjo R. Westbrookas – krepšininkas likus vienai sekundei iki pratęsimo pabaigos pataikė du baudos metimus, kurie išvedė „Wizards“ į priekį, o tuomet blokavo paskutinį C. LeVerto metimą ir galėjo švęsti rekordu pažymėtą pergalę.

Jau minėtas C. LeVertas buvo rezultatyviausias „Pacers“ gretose – įmetė 35 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“ gretose prieš R. Westbrooko rekordą nublanko 50 taškų įmetusio Bradley Beal`o pasirodymas.

Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje „Wizards“ žengia 9-i, o „Pacers“ yra 10-oje vietoje.

„Wizards“: B. Beal`as (16/24 dvit., 3/7 trit., 9/11 baud. met.) 50, R. Westbrookas (19 atk. kam., 15 rez. perd.) 33, R. Hachimura 13, D. Bertans`as 10.

„Pacers“: C. LeVertas (14 atk. kam., 8 rez. perd.) 35, D. Sabonis (13 atk. kam., 13 rez. perd.) 30, E. Sumneris 13, O. Brisettas 12, D. McDermottas 11.