2021.05.08 07:20

Trenerio pasitikėjimo ir vėl sulaukęs Brazdeikis sunkiai rinko taškus, bet pagerino rekordą

LRT.lt2021.05.08 07:20

NBA reguliariojo sezono pabaigoje su Orlando „Magic“ (21-46) klubu sutaręs ir trenerio pasitikėjimo gaunantis Ignas Brazdeikis šįkart sunkiai rinko taškus bei su komandos draugais svečiuose 112:122 (31:26, 31:24, 27:34, 23:28) nusileido Šarlotės „Hornets“ (33-34) ekipai.

Nuo suolo kilęs ir 24 minutes žaidęs I. Brazdeikis pelnė 8 taškus (2/9 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir sykį prasižengė.

7 atkovoti kamuoliai – naujas lietuvio karjeros rekordas NBA.

Nors „Magic“ pirmavo didžiąją dalį laiko per pirmus tris kėlinius, tačiau LaMello Ballo lyderystė, puikūs perdavimai komandos draugams ir šių laisvi metimai leido „Hornets“ pabėgti ir likus žaisti 8 su puse minutės įgyti dviženklę persvarą. „Magic“ po šio momento jau nebeatsigavo.

Neseniai po traumos į aikštę grįžęs LaMello pelnė 27 taškus, bet prametė visus 7 tritaškius, o rungtynių metu ne kartą kratė savo riešą. Po mačo jis šaldė ranką ledo kibire ir pripažino, kad traumuotas riešas rungtynių metu dar nesijautė visiškai gerai.

„Magic“ ekipai labai sunkiai sekėsi gintis nuo „Hornets“ pikenrolo – Šarlotės ekipa pelnė net 68 taškus iš baudos aikštelės. Tai komandos sezono rekordas.

Orlando ekipos gretose Dwayne`as Baconas pagerino savo rezultatyvumo rekordą (28 tšk.), Mo Bamba – atkovotų kamuolių (18).

„Hornets“ ekipos centras P.J. Washingtonas žaidė jau antrą mačą po vaikelio gimimo ir pratęsė įspūdingą pasirodymą. Per šiuos du mačus krepšininkas pataikė net 10 tritaškių iš 14-os (71,4 proc.).

Po šios pergalės „Hornets“ ekipa beveik užsitikrino vietą papildomame „Play-in“ turnyre, kuriame pasibaigus sutrumpinam reguliariajam sezonui 7–10 vietas konferencijose užėmusios komandos žais dėl dviejų vietų atkrintamosiose. „Hornets“ tam reikia dar bent vienos pergalės.

„Hornets“: T. Rozieras (3/11 trit.) 28, L. Ballas (11/15 dvit., 0/7 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.) 27, P.J. Washingtonas (4/6 trit., 9 atk. kam.) 23, J. McDanielsas (8 atk. kam.) 13, B. Biyombo (11 atk. kam.) 11.

„Magic“: D. Baconas (8/18 metim.) 26, C. Anthony (6 atk. kam.) 22, R. J. Hamptonas 16, G. Harrisas 12, C. Randle`as 11.