Sportas

2016.06.20 14:43

Istoriją sukūrę albanai tikisi pridaryti daug problemų stipriausioms komandoms

15min.lt2016.06.20 14:43

EURO 2016 A grupės varžybų finiše Albanijos futbolo rinktinė 1:0 palaužė Rumuniją ir vis dar turi šansą žengti į aštuntfinalį. Pergalę iškovojusių Europos čempionatų debiutantų treneris Gianni de Biasi tikino, kad albanai gali pridaryti daug problemų stipriausioms komandoms.

„Esu įsitikinęs, kad suteikėme labai daug džiaugsmo Albanijos žmonėms bei albanams, kurie gyvena visame pasaulyje. Pagaliau įmušėme įvartį ir nugalėjome komandą, kuri buvo praleidusi tik du įvarčius atrankoje į čempionatą.

Ėjome į aikštę žaisti iš širdies ir gerai nusiteikę. Dabar toliau treniruosimės taip, lyg penktadienį arba šeštadienį mums reikėtų žaisti. Jeigu liksime Euro, manau, galime pridaryti problemų net stipriausioms komandoms“, – kalbėjo albanų treneris G. de Biasi.

Vis dėlto Albanijai labai sunku tikėtis vietos aštuntfinalyje kaip vienai iš dviejų geriausių trečiąją vietą A, B ir C grupėje užėmusių komandų.

Vos vieną įvartį per tris susitikimus įmušę albanai yra blogiausioje padėtyje iš visų trijų ekipų. Albanams reikia, kad B grupėje trečią vietą užimtų Slovakija arba Velsas, o C grupėje – Šiaurės Airija.

Tačiau dėl geresnio pastarųjų ekipų įvarčio santykio dar reikia, kad Slovakija (žais su Anglija) arba Velsas (žais su Rusija) paskutines rungtynes pralaimėtų trijų įvarčių skirtumu. Aplenkti Šiaurės Airiją (žais su Vokietija) – dar sunkiau, reikia jų pralaimėjimo 4 įvarčių skirtumu.