Sportas

2016.06.20 12:44

„Lietuvos rytas“ nepratęsė sutarties su K. Brownu

lrytas.lt 2016.06.20 12:44

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) bronzos medalius šį sezoną iškovojęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ jau pradėjo rikiuoti ekipos gretas naujam sezonui. Sostinės klubas ne tik žvalgosi naujų veidų komandai, bet ir atsisveikina su krepšininkais: pirmadienį „Lietuvos rytas“ nutarė nepratęsti sutarties ir padėkojo už pagalba amerikiečiui Kendrickui Brownui.

Prieš ketverius metus Europoje karjerą pradėjęs 26-erių K. Brownas ekipą papildė sezono viduryje, pakeitęs į Ispaniją išvykusį argentinietį Nicolasą Laprovittolą. Žaidėjas buvo įvardijamas kaip patikimas gynybos meistras.

Nors K. Browno sutartyje buvo galimybė pratęsti sutartį dar vienam sezonui, ji abipusiu susitarimu nepratęsta.

K. Brownas šį sezoną pradėjo Olandijoje, Groningeno „Donar“ ekipoje. FIBA Europos taurės turnyre jis rinko vidutiniškai 14,3 taško, atliko 5,2 perdavimo ir atkovojo 3,3 kamuolio.

Per ketverius studijų metus spėjęs pakeisti keturias komandas K. Brownas 2012-aisiais pradėjo profesionalo karjerą Europoje: po vieną sezoną žaidė „Jūrmala“ (Latvija), Norčiopingo „Dolphins“ (Švedija) ir Dombrova Gurničos MKS (Lenkija) ekipose, o pernai persikėlė į Olandiją.