2021.05.07 06:52

Kone idealiai žaidęs ir arti trigubo dublio buvęs Sabonis atvedė „Pacers“ į pergalę

LRT.lt2021.05.07 06:52

Domantas Sabonis sužaidė puikias rungtynes, o tai padėjo Indianos „Pacers“ (31-35) krepšininkams atsitiesti po dviejų iš eilės nesėkmių. Lietuvio ekipa namuose  133:126 (36:26, 36:32, 38:38, 23:30) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (37-31) ekipą.

41 minutę žaidęs Domantas Sabonis į krepšį metė kone idealiai ir surinko 30 taškų (9/11 dvit., 3/3 trit., 4/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuol5, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Už lietuvį vienu tašku daugiau pelnė Carisas LeVertas, atlikęs dar ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Likus žaisti minutę ir „Pacers“ pirmaujant 6 taškais Bogdanas Bogdanovičius pelnė tritaškį ir priartino „Hawks“ iki 124:127. Tačiau po šio epizodo du taškus pelnė C. LeVertas, „Hawks“ savo atakoje taškų nepelnė ir teko imtis pražangų taktikos, tačiau „Pacers“ krepšininkai mesdami baudas neklydo ir pergalę išsaugojo.

Tai tik trečias karas šį sezoną, kai D. Sabonis per mačą pataiko tris tritaškius. Pastarąjį kartą jis tai buvo padaręs dar vasario mėnesį. Tiesa, nutrūko 14 mačų serija, kurioje lietuvis atkovodavo dviženklį kamuolių skaičių.

„Pacers“ krepšininkai šiose rungtynėse vienas kitam atliko net 35 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: C. LeVertas (10/17 dvit., 12 rez. perd., 3 blok., 4 kld.) 31, D. Sabonis 30 (9/11 dvit., 3/3 trit., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kld.) 3, T.J. McConnellas (9/10 dvit.) 19, A. Holiday`us 15, D. McDermottas 13, O. Brissettas (8 atk. kam.) 10.

„Hawks“: T. Youngas (8/13 dvit., 2/6 trit., 8/8 baud., 10 rez. perd., 4 kld.) 30, B. Bogdanovičius (5/8 dvit., 6/10 trit.) 28, J. Collinsas 25, D. Gallinari (2/7 trit., 7 atk. kam.) 15, C. Capela (9 atk. kam.) 10.