2021.05.06 23:56

UEFA Europos lygos finale susikaus „Manchester United“ ir „Villarreal“ futbolininkai

LRT.lt2021.05.06 23:56

Ketvirtadinį paaiškėjo UEFA Europos lygos finalo dalyviai.

Jais tapo „Manchester United“ ir futbolininkai.

„Manchester United“ atsakomajame mače 2:3 (1:0) nusileido „Roma“ futbolininkams, tačiau savo kišenėje išlaikė finalo bilietą.

Pirmoji šių klubų akistata Anglijoje baigėsi triuškinama Ole Gunnaro Solskjaero auklėtinių pergale 6:2.

„Manchester United“ pirmieji išsiveržė į priekį po Edinsono Cavani įvarčio pirmajame kėlinyje. Po pertraukos „Roma“ pabandė atkurti intrigą ir persvėrė rezultatą, tačiau E. Cavani atvėsino tokias šeimininkų viltis 69-ąją mimutę.

Dvikovos pabaigoje „Roma“ dar spėjo pelnyti pergalingą įvartį, tačiau finalo bilietas liko „Manchester United“ rankose.

Kitoje dvikovoje tarp Londono „Arsenal“ ir „Villarreal“ futbolininkų buvo užfiksuotos nulinės lygiosios 0:0 (0:0).

Pirmąjį susitikimą „Villarreal“ futbolininkai namuose buvo laimėję 2:1.

„Arsenal“ nežymiai turėjo kamuolio kontrolė rungtynėse ir atliko daugiau smūgių, tačiau per 90 minučių pralaužti Ispanijos klubo gynybos taip ir nesugebėjo.

UEFA Europos lygos finalas vyks Lenkijos Gdansko mieste gegužės 26 dieną.