2021.05.06 21:59

„Pacers“ nušalino su žaidėju konfliktavusį trenerį

LRT.lt2021.05.06 21:59

Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ klubas ėmėsi veiksmų po komandos viduje kilusio konflikto tarp trenerio Grego Fosterio ir žaidėjo Gogo Bitadzės.

ESPN apžvalgininkas Adrianas Wojnarowski praneša, kad treneriui skirta vienerių rungtynių diskvalifikacija, o žaidėjui – piniginė bauda.

LRT.lt primena, kad epizodas įvyko rungtynėse su Sakramento „Kings“, kuomet „Pacers“ atsiliko 59:80. G. Bitadzė prasižengė gynyboje, netrukus buvo paprašyta minutės pertraukėlė ir nuo kėdės pakilęs G. Fosteris nužygiavo link krepšininko, kuris, savo ruožtu, agresijos nerodė.

Specialistą ramino tiek kiti komandos krepšininkai, tiek pats N. Bjorkgrenas, tačiau, kai jau atrodė, kad aistros nurimo, G. Fosteris vėl piktai kalbėdamas pradėjo žingsniuoti link kartvelo.

Galiausiai, konflikas išsisprendė ir po minutės pertraukėlės rungtynės tęsėsi. Tiesa, jos „Pacers“ komandai nebuvo sėkmingos – pralaimėjimas 93:104.