Sportas

2016.06.20 09:48

EURO 2016: Albanija įveikė Rumuniją ir išsiuntė ją namo

DELFI.lt, LRT.lt 2016.06.20 09:48

Europos futbolo čempionato A grupės rungtynės tarp Albanijos ir Rumunijos rinktinių baigėsi netikėta čempionato debiutantų albanų pergale 1:0. Vienintelį įvartį šiame mače baigiantis pirmajam kėliniui pelnė Armandas Sadiku.  

Ši Albanijos rinktinės pergalė reiškia, kad komanda grupėje su 3 taškais užima trečiąją vietą ir išsaugo teorines galimybes iškopti į aštuntfinalį. Tuo metu vos 1 tašką per trejas grupės rungtynes iškovoję rumunai jau gali pakuotis lagaminus namo – jie užėmė paskutinę vietą ir galimybių žengti į atkrintamąsias varžybas neteko.

Albanijos rinktinės likimas paaiškės tik pasibaigus visoms trečiojo čempionato grupių varžybų turo kovoms, kuomet bus aiškus komandų išsidėstymas visose grupėse. Primename, kad šiame čempionate į aštuntfinalį žengia 1-2 vietas visose grupėse užėmusios komandos ir keturios geriausios trečias vietas grupėse užėmusios ekipos. Nors albanų galimybės su 3 taškais žengti į kitą etapą kol kas atrodo gana miglotai, galimybes Balkanų šalies komanda išsaugo.

Rezultatas:

Rumunija – Albanija 0:1 (po pirmojo kėlinio).

42' Armando Sadiku