Sportas

2021.05.06 09:14

Įtampa Indianoje: įsiutęs „Pacers“ trenerio asistentas puolė aiškintis santykių su žaidėju

LRT.lt2021.05.06 09:14

Indianos „Pacers“ komandoje jau kurį laiką tvyranti įtampa pasiekė aukščiausią tašką. Rungtynėse su Sakramento „Kings“ įsiuto vyriausiojo trenerio Nate`o Bjorkgreno asistentas, kuris buvo pasiryžęs kibti į atlapus ekipos žaidėjui.

Epizodo epicentre atsidūrė trenerio asistentu dirbantis Gregas Fosteris. Jis puolė aiškintis santykių su kartvelu Goga Bitadze, nuo visiško konflikto juos išskyrė tik komandos nariai.

Epizodas įvyko „Pacers“ atsilikinėjant 59:80. G. Bitadzė prasižengė gynyboje, netrukus buvo paprašyta minutės pertraukėlė ir nuo kėdės pakilęs G. Fosteris nužygiavo link krepšininko, kuris, savo ruožtu, agresijos nerodė.

Specialistą ramino tiek kiti komandos krepšininkai, tiek pats N. Bjorkgrenas, tačiau, kai jau atrodė, kad aistros nurimo, G. Fosteris vėl piktai kalbėdamas pradėjo žingsniuoti link kartvelo.

Galiausiai, konflikas išsisprendė ir po minutės pertraukėlės rungtynės tęsėsi. Tiesa, jos „Pacers“ komandai nebuvo sėkmingos – pralaimėjimas 93:104.

G. Bitadzė šiame susitikime žaidė 21 minutę, įmetė 5 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Jis „Pacers“ garbę gina nuo 2019-ųjų, kai buvo pakviestas 18-uoju šaukimu.

Savo ruožtu G. Fosteris Indianoje darbuojasi nuo šio sezono pradžios. Jis į komandą atvyko kartu su vyr. treneriu N. Bjorkgrenu, apie kurio problemas „Pacers“ klube rašėme šioje naujienoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.