2021.05.06 07:02

„Grizzlies“ nuskynė pergalę, nors Valančiūnas buvo tylesnis nei įprastai

LRT.lt2021.05.06 07:02

Memfio „Grizzlies“ (33-32) ekipa su Jonu Valančiūnu priešakyje nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. „Grizliai“ išvykoje 139:135 (33:29, 40:34, 40:34, 32:32) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (20-46).

33-ąją pergalę šiame sezone iškovojusi Memfio komanda Vakarų konferencijoje išlaiko aštuntąją poziciją.

Dvikovoje Minesotoje J. Valančiūnas buvo tylesnis nei įprastai. Lietuvis žaidė 20 minučių, surinko 9 taškus (4/6 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 6 sykius prasižengė.

Tai buvo pirmas kartas per 25 rungtynes iš eilės, kai uteniškis nepasižymėjo dvigubu dubliu.

„Grizzlies“ sužaidė puikią pirmąją rungtynių dalį, per kurią įgijo 10 taškų persvarą (73:63). Trečiajame kėlinyje varžovai sugebėjo panaikinti šį deficitą ir įsiveržti į priekį. Vieno taško persvarą jie trumpai turėjo ir ketvirtajame kėlinyje, tačiau rungtynių pabaigoje solidžiau sužaidusi Memfio ekipa šventė pergalę.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo 42 taškus į „Grizzlies“ krepšį įmetęs Anthony Edwardsas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Ja Morantas, per 37 minutes pelnęs 37 taškus, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 42 (44 naud.), D`Angelo Russellas (14 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas po 22, Nazas Reidas 14 (7 atk. kam.) ir Juanas Hernangomezas 11.

„Grizzlies“: Ja Morantas 37 (10 rez. perd., 36 naud.), Desmond Bane 22, Kyle`as Andersonas 20, Dillonas Brooksas 16, Brandonas Clarke`as 12 (10 atk. kam.).