2021.05.05 21:53

Čempionų lygos finale laukia angliška akistata – „Chelsea“ pusfinalyje išmetė „Real“ klubą

LRT.lt2021.05.05 21:53

Trečiadienį Čempionų lygoje paaiškėjo antrasis finalo dalyvis.

Juo tapo Londono „Chelsea“ klubas, kuris savo aikštėje 2:0 (1:0) palaužė Madrido „Real“ futbolininkų pasipriešinimą.

Pirmoji šių komandų tarpusavio akistata Ispanijos sostinėje buvo pasibaigusi lygiosimis 1:1.

„Real“ nuo rungtynių pradžios kontroliavo daugiau kamuolį, tačiau „Chelsea“ pavojingai grasino varžovų vartams greitomis atakomis. Vienos iš jų metu Timo Werneris buvo pelnęs įvartį iš nuošalės.

Kėlinio viduryje puikios progos neišnaudojo Karimas Benzema, o jau po to sekė „Chelsea“ ataka, kuri baigėsi įvarčiu.

Po pertraukos „Real“ iš visų jėgų stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau lemtinga tapo 85-oji minutė, kuomet aikštės šeimininkai padvigubino rezultatą.

Londono klubas finale gegužės 29 dieną susikaus su „Manchester City“ futbolininkais.

Rungtynių eiga

*****

90 min. Londono klubas laimi 2:0 ir keliauja į UEFA čempionų lygos finalą.

85 min. „Chelsea“ deda tašką rungtynėse. Greitos atakos metu po gražios kombinacijos Masonas Mountas dvigubina rezultatą.

80 min. Šeimininkai ir toliau išlaiko sau palankų rezultatą. „Real“ norint išsigelbėti reikia per likusį laiką mušti bent du įvarčius.

47 min. „Chelsea“ galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau kamuolys atsimušė į skersinį.

45 min. Po pirmojo kėlinio 1:0 pirmauja šeimininkai.

28 min. Karimas Benzema neišnaudoja puikios progos, tačiau į tai „Chelsea“ atsako įvarčiu. T. Werneris, po komandos draugo smūgio į skersinį, nukreipia kamuolį į tuščius vartus.

18 min. Timo Werneris siunčia kamuolį į Madrido komandos vartus, tačiau buvo užfiksuota nuošalė.