2021.05.04 21:52

Su PSG susitvarkęs „Manchester City“ klubas – Čempionų lygos finale

LRT.lt2021.05.04 21:52

Antradienį UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis.

Juo tapo „Manchester City“ klubas, kuris atsakomajame mače namuose 2:0 (1:0) įveikė Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkus.

Pirmoji komandų akistata Prancūzijos sostinėje buvo pasibaigusi Pepo Guardiolos auklėtinių pergale 2:1.

Rungtynės sniegu nuklotoje aikštėje prasidėjo gana aktyviu žaidimu. Jau 7-ąją minutę PSG galėjo išsveržti į priekį, tačiau teisėjas paskirtą 11 metrų baudinį po VAR sistemos panaudojimo atšaukė.

Prabėgus po šio epizodo vos keturioms minutėms į priekį išsiveržė „Manchester City“ futbolininkai. Vėliau PSG turėjo nemažai progų rezultatui išlyginti, tačiau po pirmųjų 45 minučių švieslentėje degė rezultatas 1:0 šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu PSG bandymu lyginti rezultatą, tačiau rimtesnių progų susikurti nepavyko. Maža to, 63-ąją minutę šeimininkai vėl nurūko į greitą ataką ir antrą kartą rungtynėse pasižymėjo R. Mahrezas.

PSG visiškai subyrėjo dar po kelių minučių, kuomet emocijų nesuvaldęs Angelis Di Maria už nesportinį elgesį prieš save išvydo raudoną kortelę. Per likusį laiką „Manchester City“ galėjo dar labiau nubausti savo varžovus, tačiau PSG gelbėjo virpstas.

Vis tik aikštės šeimininkai dvikovą užbaigė laikydami kontrolę savo rankose ir pradžiugino savo sirgalius patekimu į Čempionų lygos finalą.

Šis numatytas gegužės 29 dieną. Kitas finalo dalyvis paaiškės po trečiadienio Londono „Chelsea“ ir Madrido „Real“ dvikovos. Pirmosios komandų rungtynėse Ispanijoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Manchester City“ Čempionų lygos finale žais pirmą kartą klubo istorijoje.

Rungtynių eiga

*****

90 min. „Manchester City“ laimi 2:0 ir pelno kelialapį į UEFA Čempionų lygos finalą.

69 min. PSG lieka žaisti mažumoje. Emocijų nesuvaldęs Angelis Di Maria kumšteli varžovui ir keliauja į rūbinę.

63 min. „Manchester City“ dvigubina persvarą. Riyadas Mahrezas tiksliai smūgiuoja iš kelių metrų po gražios kombinacijos.

45 min. Po pirmojo kėlinio 1:0 pirmauja „Manchester City“. Kol kas vyko ganėtinai atviras futbolas ir abi ekipos turėjo savo progų pasižymėti. Kamuolio kontrolė priklausė svečiams (56 procentai prieš 44 procentus).

11 min. Šeimininkai išsiveržia į priekį po greitos kontraatakos. Pasižymėjo Riyadas Mahrezas.

7 min. Teisėjas skiria 11 metrų baudinį į „Mancester City“ vartus, tačiau po vaizdo peržiūros jis yra atšaukiamas. Arbirtras įsitikino, kad kamuolys atsimušė į Oleksandro Zinchenkos petį.

1 min. Anglijoje iškrito sniegas, tad futbolininkams tenka žaisti gana neįprastomis sąlygomis.