Sportas

2021.05.04 17:43

Gilė Bitė Starkutė: golfas – pilnas įspūdžių, gražios gamtos ir įdomių pažinčių

LRT.lt2021.05.04 17:43

Lietuvos golfo federacija (LGF) vasaros pradžiai visiems norintiems siūlo smagią ir sportišką pramogą – galimybę nemokamai išbandyti golfo sporto šaką. Gegužės 7-8 dienomis penkiuose Lietuvos golfo laukuose vyks atvirų durų dienos naujokams, rašoma LGF pranešime.

Šioje sporto šakoje save gali atrasti visi: tiek žmonės, mėgstantys ramius pasivaikščiojimus gamtos apsuptyje, tiek aktyvaus sporto entuziastai, pasiryžę numušti kamuoliuką toliau ir tiksliau už konkurentus.

Golfui jau vis rečiau tenka susidurti su mitu, kad tai turtingųjų sportas. Jį kasmet išbando vis daugiau Lietuvos žmonių, o tie kas pabando – dažniausiai gretai pamilsta šį sportą. Geriausia Lietuvos golfo žaidėja Gilė Bitė Starkutė golfą pradėjo žaisti būdama šešerių ir tai iškart tapo didžiausia jos aistra.

„Man golfas – nuolatinis išbandymas tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Tai žaidimas, kuris niekada nenuspėjamas, pilnas įspūdžių, gražios gamtos ir įdomių pažinčių.

Vienas didžiausių šios olimpinės sporto šakos privalumų – tai, kad bet kokio amžiaus žmonės – net ir mokyklinukai ar senjorai – gali pradėti žaisti ir mėgautis jo teikiama nauda sveikatai ir patiriamomis puikiomis emocijomis. Tai puikus būdas turiningai praleisti dieną su šeima.

„Be abejonės, golfui nesvarbus amžius ar lytis, svarbus tik nusiteikimas, – šypsojosi G. B. Starkutė. – Vieną kartą pabandžius, tai gali tapti tavo laisvalaikiu su draugais, arba kaip man – gyvenimo būdu ir ateitimi!“.

Atvirų durų dienos gegužės 7-8 d. vyks Vilkės golfo klubo, Europos centro golfo klubo, Sostinių golfo klubo, „The V Golf Club“ bei „National Golf Resort“ aikštynuose.

Tądien profesionalūs golfo treneriai jus susipažindins su golfo teorija, taisyklėmis bei ypatybėmis ir suteiks galimybę praktiškai išbandyti savo jėgas smūgiuojant ir ridenant kamuoliuką.

Užsiėmimai organizuojami grupėmis ir laikantis visų saugumo taisyklių. Būtina išankstinė registracija minėtų aikštynų kontaktais. Dalyvavimas nemokamas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt