Sportas

2016.06.17 10:03

Po lygiųjų su Lenkija J. Lowas pyko dėl neegzistuojančio puolimo

15min.lt 2016.06.17 10:03

Europos futbolo čempionate pasaulio čempionai vokiečiai po atkaklios kovos nesugebėjo palaužti Lenkijos. Po rungtynių abiejų rinktinių treneriai džiaugėsi drausminga gynyba, bet Joachimas Lowas pabrėžė, kad vokiečių puolimas turi labiau pasistengti.

Vokietijos rinktinės treneris Joachimas Lowas: „Buvau patenkintas mūsų gynyba, bet mūsų puolėjai praktiškai nesukūrė progų. Tačiau lenkų puolimas taip pat buvo bevaisis.

Manuelis Neueris praktiškai neturėjo darbo. Tik tą kartą, kai reikėjo neutralizuoti Arkadiuszo Miliko smūgį. Puikiai žaidė mūsų centro gynėjai. Tačiau mums reikia gerinti puolimą.

Mario Gomezo nebuvo starto sudėtyje, nes lenkai gerai žaidžia ore, todėl norėjau, kad Mario Gotze atliktų žemus perdavimus.

Grupės rungtynės visada būną susikausčiusios. Tikiuosi atviresnio žaidimo atkrintamosiose kovose. Čia daug komandų, kurios žaidžia pirmą kartą ir ginasi iki paskutinės sekundės.“

Lenkijos rinktinės treneris Adamas Nawalka: „Mes gerai kontroliavome žaidimą, net rungtynių pabaigoje. Kai Vokietija perimdavo iniciatyvą, mes jiems tai sąmoningai leisdavome, kad galėtume kontraatakuoti.

Aš labai patenkintas mūsų žaidimu. Mūsų disciplina ir taktikos išlaikymu. Viskas vyko pagal planą.

Žaidėjai atidavė visą širdį. Gaila, kad nesugebėjome įmušti, bet rezultatas teisingas. Gerai, kad žaidėjai nusivylę. Reiškia, jie nori daugiau.

Roberto Lewandowskio žaidimas yra itin svarbus mūsų komandai. Jis dar neįmušė įvarčio, bet labai sunkiai dirba. “