2021.05.04 07:19

Po krepšiais dominavęs Valančiūnas su komanda pajuto „Knicks“ jėgą

LRT.lt2021.05.04 07:19

Niujorko „Knicks“ (37-28) krepšininkai tęsia galingą žaidimą, o šįkart jų jėgą namuose pajuto Memfio „Grizzlies“ (32-32) krepšininkai, nusileidę svečiams 104:118 (22:25, 36:44, 22:28, 24:21).

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, kai per 35 minutes pelnė 11 taškų (4/8 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 19 kamuolių (6 – puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, dukart suklydo ir sykį prasižengė.

„Knicks“ nuo varžovų pabėgo trečio kėlinio viduryje, kai po sėkmingos atkarpos susikrovė 17 taškų persvarą (97:80).

„Grizzlies“ ekipa priartėti prie varžovų sugebėjo tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes Desmondas Bane`as tritaškiu priartino komandą iki 101:106.

Vis dėlto puolime Memfio ekipa užstrigo, o Derrickas Rose`as ir Julius Randle`as surinko šešis taškus be atsako.

Likus žaisti minutę techninę pražangą gavo „Grizzlies“ treneris Tayloras Jenkinsas ir žaidėjas Dilonas Brooksas, o Ja Morantas visai išvarytas iš aikštės.

„Knicks“ pergalė reiškia, kad komanda pirmą kartą nuo 2013 m. turės daugiau pergalių nei pralaimėjimų, net jei pralaimėtų visas likusias rungtynes.

Per paskutinius 13 mačų „Knicks“ pralaimėjo tik sykį ir Rytuose rikiuojasi ketvirtoje vietoje, „Grizzlies“ yra devinti Vakaruose.

„Grizzlies“: D. Brooksas (5/9 trit.) 25, D. Bane`as (4/7 trit., 8 atk. kam.) 22, J. Jacksonas 15, K. Andersonas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) 13, J. Valančiūnas (19 atk. kam.) 11.

„Knicks“: J. Randle`as (5/8 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.) 28, D. Rose`as (8/10 dvit., 3/5 trit.) 25, R. Barrettas (7 atk. kam.) 15, R. Bullockas 13.