Sportas

2021.05.03 21:12

„Gyvenk arba mirk“ rungtynes pasitinkantis Jasikevičius: šioje serijoje dar neparodėme savo krepšinio

LRT.lt2021.05.03 21:12

Reguliariajame Eurolygos sezone lygių neradusi „Barcelona“ pasitinka rungtynes, kuriose klysti jau nebegalima.

Serijoje iki trijų pergalių rimto pasipriešinimo iš Sankt Peterburgo „Zenit“ sulaukusi „Barcelona“ antradienį kovos lemiamose penktose rungtynėse. Pergalę vienai ar kitai komandai atvers duris į finalo ketvertą.

„Atėjo rungtynės, kuriose aikštėje turime palikti viską, – prieš dvikovą kalbėjo Š. Jasikevičius. – Pasimokėme iš to, ko nepadarėme šioje serijoje. Tikiuosi, kad mano žaidėjai supranta, jog čia reikės žaisti daug kiečiau ir labiau disciplinuotai.“

„Liko tik vienerios rungtynės, o pastaruosius aštuonis mėnesius ir dirbome dėl to, kad turėtume namų aikštės pranašumą. Šioje serijoje dar nesužaidėme nė vienerių rungtynių, kuriose pilnai būtume patenkinti savo žaidimu.

Tikiuosi, kad parodysime geresnį krepšinį ir viskas baigsis gerai. Turime žinoti, kurias varžovų vietas galime atakuoti. Po ketverių rungtynių jau privalome žinoti, kur galime rizikuoti, o kur – ne“, – dėstė Š. Jasikevičius, iš esmės neturėjęs priekaištų savo auklėtiniams dėl žaidimo gynyboje.

Lemiamos rungtynės tarp „Zenit“ ir „Barcelona“ įvyks antradienį vakare. Jas tiesiogiai nuo 21:45 val. transliuos LRT PLIUS ir portalas LRT.lt.