Sportas

2021.05.03 19:02

Iš pasaulio taurės etapo su aukso medaliais grįžusios Valčiukaitė ir Karalienė: žengiame teisingu keliu

Brigita Virbalytė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2021.05.03 19:02

Pirmame pasaulio irklavimo taurės etape Kroatijoje moterų porinių dviviečių varžybose dalyvavo vos trys įgulos, tačiau auksą laimėjusios Donata Karalienė ir Milda Valčiukaitė džiaugiasi įgaudamos vis daugiau varžybų patirties. Tai tik antrosios jų varžybos po to, kai į didįjį sportą po ketverių metų pertraukos grįžo D. Karalienė.

„Manau, techniškai tikrai patobulėjome. Visada yra ką taisyti, bet šis startas mane tenkina labiau už Europos čempionatą“, – į Vilnių sugrįžusi LRT sakė D. Karalienė.

Žinios. Londone susirinkęs Didysis septynetas tariasi, kaip kovoti su agresyvia Rusijos ir Kinijos politika

„Aš irgi tikiuosi, kad su kiekvienu startu kažką patobuliname, kitam taurės etape gal pavyks vėl kažką pataisyti, žengiame teisingu keliu link olimpinių žaidynių“, – antrino M. Valčiukaitė.

Pasaulio taurės etape Kroatijoje dalyvavo ir Rio de Žaneiro olimpiniai vicečempionai, nesėkmingai Europos čempionate pasirodę Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis. Šįkart jie varžėsi vienvietėmis valtimis. S. Rittteris užėmė ketvirtą vietą, o B finalą laimėjęs M. Griškonis galutinėje rikiuotėje liko septintas.

„Iš tikrųjų tai buvo tik dalis mūsų pasirengimo. Ir, kaip matėme, taurės etapas nebuvo gausus, bet vertinu pozityviai, nes po Europos čempionato buvo ir sveikatos problemų, pamačiau, kad galima varžytis.

Kol kas treniruosimės vienvietėmis, sieksime kuo geresnio fizinio pasirengimo, o toliau viską koordinuos mūsų treneriai“, – kalbėjo S. Ritteris.

Kitas svarbus irkluotojų startas – po mažiau nei dviejų savaičių laukiančios olimpinės atrankos varžybos Šveicarijoje. Čia paskutinį šansą iškovoti kelialapius į Tokiją turės vyrų porinė ir pavienė keturvietės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt