Naujienų srautas

Sportas2016.06.15 19:41

J. Valančiūnas gimtojoje Utenoje tapo treneriu

LRT.lt 2016.06.15 19:41

Į Jono Valančiūno krepšinio stovyklą Utenoje susirinkę talentingiausi Lietuvos aštuoniolikmečiai jau pirmąją jos dieną sulaukė ypatingų pamokų. Krepšinio paslapčių juos mokyti ėmė pats J.Valančiūnas.

„Turiu ką papasakoti, ypač aukštaūgiams. Uteną pasirinkome ne tik dėl to, kad tai mano gimtasis miestas, bet ir todėl, kad čia sudarytos puikios sąlygos.  Galima susitelkti darbui”, – sakė Lietuvos rinktinės ir „Toronto Raptors” vidurio puolėjas, penktadienį vedęs dvi treniruotes.

Savo trijų dienų krepšinio įgūdžių stovyklą padedant NBA J.Valančiūnas rengia jau trečią kartą. Stovykloje, kurią organizuoti padeda Lietuvos krepšinio federacija, dalyvauja Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinės pagrindas ir keli Lietuvos krepšinio specialistų atrinkti jaunuoliai.

Nemokamos stovyklos metu jaunieji krepšininkai tobulina savo įgūdžius, mokosi krepšinio vertybių, tokių kaip komandinis darbas, lyderystė ir pagarba. NBA suteikė stovyklai aprangas, prizus ir dovanas.

Be J.Valančiūno stovyklos dalyvius treniruoja Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinės treneris Saulius Štombergas, Arvydas Gronskis, Rolandas Radvila, Gintautas Regina, Šarūnas Sakalauskas, pirmoji J. Valančiūno trenerė Sinilga Bartaševičiūtė. Taip pat laukiama ir Billo Bayno (buvęs NBA „Toronto Raptors” trenerio padėjėjas, dabar vadovaujantis tarptautinės krepšinio stovyklos Trevize treneriams) ir Nealo Myerio (buvęs „Los Angeles Clippers” ir „Portland Trail Blazers” trenerio asistentas, NBA vyresnysis direktorius Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos operacijoms).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi