2021.05.02 23:08

Geriausius laikus prisiminęs Bale`as pasižymėjo „hat-tricku“, o „Tottenham“ sutriuškino varžovus

LRT.lt2021.05.02 23:08

34-asis Anglijos „Premier“ lygos turas sėkmingai susiklostė dviem Šiaurės Londono klubams – „Tottenham“ ir „Arsenal“.

Triuškinančią pergalę šventė „Tottenham“ vienuolikė, kuri namuose 4:0 nepaliko šansų „Sheffield United“.

Į pergalę šeimininkus vedė nuomos pagrindais komandoje rungtyniaujantis Garethas Bale`as. Velso futbolo žvaigždė įmušė tris įvarčius, o tai buvo jo pirmasis „hat-trickas“ po sugrįžimo į Anglijos pirmenybes.

36-ąją minutę G. Bale`as įmušė savo pirmąjį įvartį, o dar du pridėjo antrajame kėlinyje. 77-ąją minutę galutinį tašką padėjo Heungas-minas Sonas.

Ryano Masono vadovaujama „Tottenham“ ekipa šoktelėjo į penktąją vietą. Ketvirtoje vietoje esantis Londono „Chelsea“ turi 5 taškų persvarą.

Kitose rungtynėse įtikinamą pergalę išvykoje iškovojo Londono „Arsenal“. Ginkluočiai rezultatu 2:0 parklupdė „Newcastle United“.

5-ąją minutę pasižymėjo Mohamedas Elneny, o pergalę 66-ąją minutę užtvirtino Pierre`as-Emerickas Aubameyangas.