Sportas

2016.06.15 18:54

„Žalgirio“ gretose – saugas iš Serbijos

ELTA 2016.06.15 18:54

Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubą papildė vidurio saugo pozicijoje rungtyniaujantis serbas Matija Ljujičius. 22-ejų metų futbolininkas vilkės 27-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

M. Ljujičius į Vilnių keliasi iš Belgrado. Praėjusį sezoną saugas atstovavo „Rad“ komandai ir jos sudėtyje sužaidė 14 Serbijos aukščiausiojo diviziono „Super Liga“ rungtynių.

M. Ljujičius dar būdamas 11-os persikėlė į Belgrado „Partizan“. Ten praleido 10 metų.

M. Ljujičius pirmąsias rungtynes pagrindinėje „Partizan“ komandoje sužaidė 17-os. Futbolininkas mače su Belgrado OFK debiutavo 75-ąją min., o 76-ąją min. įmušė pergalingą įvartį.

Saugas daugiausia mačų sužaidė „Partizan“ dublerių komandoje „Teleoptik“, dvejus metus buvo ekipos kapitonu. M. Ljujičius antrojoje pagal pajėgumą Serbijos lygoje sužaidė 102 rungtynes ir pelnė 11 įvarčių.

M. Ljujičius pusmečiui buvo paskolintas Lučanų „Mladost“ (Serbija) klubui, žaidė ir Serbijos jaunimo (iki 20 metų) rinktinėje.

Pasak „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Valdo Dambrausko, komandos naujokas galės debiutuoti trečiadienį vykstančiose A lygos rungtynėse su „Trakais“.

„Matija – centro saugas, galintis žaisti visose pozicijose aikštės viduryje. Tai neblogų fizinių duomenų futbolininkas, – naujoką vertino V. Dambrauskas. – Norėjome sustiprinti vidurio saugų grandį, o Matija savo aikštės matymu, perdavimais ir jų kokybe bus labai naudingas“.