2021.05.02 18:07

„Sassuolo“ dovaną išpakavęs „Inter“ po 11 metų pertraukos triumfavo „Serie A“

LRT.lt2021.05.02 18:07

Italija turi naujus šalies futbolo čempionus – Milano „Inter“ klubas, iki sezono pabaigos likus keturiems turams, užsitikrino „Serie A“ titulą.

„Inter“ futbolininkai čempionais tapo sulaukę palankaus rezultato iš Sasuolo. Vietos „Sassuolo“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Bergamo „Atalanta“, kuri prarado teorines galimybes pavyti „Inter“.

Antonio Conte kariaunos, turinčios 13 taškų persvarą, pavyti nebegali joks kitas klubas.

„Inter“ Italijos pirmenybėse triumfuoja po 11 metų pertraukos. Titulų kolekcijoje atsidurs jau 19-asis „Serie A“ trofėjus.

Rungtynėse tarp „Sassuolo“ ir „Atalanta“ netrūko dramos. 32-ąją „Atalanta“ įsiveržė į priekį, o 52-ąją minutę rezultatas tapo lygus. 76-ąją minutę pergalę išplėšti galėjo Luisas Murielis, bet „Atalanta“ puolėjas nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Atalanta“ su 69 taškais lieka antroje vietoje. Tiek pat taškų savo sąskaitoje turi „AC Milan“.