2021.05.02 16:20

Absoliutus dominavimas – Šilalės dviratininkai jaunučių ir jaunių pirmenybėse iškovojo visas 8 pirmas vietas

LRT.lt2021.05.02 16:20

Balandžio 30 – gegužės 1 dienomis Utenoje ir Anykščių rajone, aplink Rubikių ežerą, surengtose Lietuvos jaunučių ir jaunių dviračių sporto pavasario pirmenybėse dalyvavo beveik 100 dviratininkų. Pusę prizinių vietų – 12 (8-2-2) – užėmė Šilalės sporto mokyklos ir „Kvėdarnos“ dviračių sporto klubo atstovai. Trenerio Kęstučio Česaičio auklėtiniai iškovojo visas 8 pirmas vietas, informuoja LDSF.

4 medalius iškovojo Kauno sporto mokyklos „Gaja“ (0-2-2; treneriai Gintautas Volungevičius ir Viktoras Biga), po 3 – Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijos (0-2-1; treneris Algimantas Buividas) ir Utenos daugiafunkcio sporto centro (0-1-2; treneriai Alvydas Surgautas ir Martynas Maniušis), po 1 – Panevėžio sporto centro/klubo „Greitis“ (0-1-0; treneris Anatolijus Novikovas) ir Ignalinos (0-0-1; trenerė Inga Češulienė) dviratininkai.

Po du kartus nugalėtojais tapo jaunė Auksė Strainytė ir jaunutis Kristupas Mikutis, po sykį – jaunutės Skaistė Mikašauskaitė ir Austėja Žekaitė bei jauniai Jomantas Venckus ir Edgaras Žekas.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir aukščiausios kokybės vitaminais vyrams, moterims ir paugliams – „WellMan“, „WellWoman“ ir „WellTeen“, kurie padės sportininkams siekti dar svaresnių pergalių ateityje. Varžybų dalyviai galėjo atsigaivinti „Vichy Classique“ vandeniu.

Asmeninėse lenktynėse dalyvavo 89, o grupinėse – 95 dviratininkai. Beje, daugiausiai dalyvių susirinko jaunučių vaikinų grupinėse lenktynėse – 39. Be konkurencijos varžybose dalyvavo keliolika jaunimo grupės atstovų ir Lietuvos moterų grupinių lenktynių čempionė Inga Češulienė.