2021.05.02 12:30

Dominavęs Sabonis liko nustebintas buvusios komandos bejėgiškumo: nesu matęs nieko panašaus

LRT.lt2021.05.02 12:30

Indianos „Pacers“ su Domantu Saboniu pasismagino Oklahomoje. Lietuvis vien per pirmąją rungtynių dalį užfiksavo trigubą dublį, o „Pacers“ sužaidė rezultatyviausias rungtynes klubo istorijoje.

„Pacers“ ekipa vilčių nepaliko Oklahomos „Thunder“ komandai, kurioje praeityje žaidęs D. Sabonis. „Thunder“ neatsilaikė prieš uraganinį varžovų puolimą – 95:152.

„Pacers“ vienu metu pirmavo net 67 taškų skirtumu, o visų laikų didžiausia pergalė NBA buvo iškovota 1991-aisiais, kai Klivlando „Cavaliers“ 68 taškų skirtumu pervažiavo Majamio „Heat“.

„Pacers“ per pirmus tris kėlinius demonstravo neįtikėtiną žaidimą puolime. Pirmajame ketvirtyje įmesti 42 taškai, antrajame – 40, trečiajame – 44. Prie tokio rezultatyvumo prisidėjo fantastiškas pataikymas iš toli – 21 tritaškis ir 33 bandymų (63,6 proc. taiklumas). 21 tritaškis yra „Pacers“ franšizės rekordas.

„Nesu matęs nieko panašaus, ypač profesionaliame lygyje, – susitikimą apibūdino D. Sabonis. – Didžiąją rungtynių dalį net nežiūrėjome į rezultatą, tiesiog smaginomės aikštėje.“

D. Saboniui tai buvo pirmos rungtynes po kelias savaites trukusių nugaros skausmų. Lietuvis per 30 minučių surinko 26 taškus (8/10 dvit., 2/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo 19 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Jam tai buvo 7-as trigubas dublis šiame sezone bei 11-as karjeroje.

„Nejaučiau jokio nuovargio. Galvojau, kad jau pirmajame kėlinyje pritrūks jėgų, bet nieko panašaus nepajaučiau. Padėka trenerių štabui, kurie padėjo išlikti formoje“, – pridūrė geriausias Lietuvos krepšininkas.

Spaudos konferencija, kurioje kalbėjo D. Sabonis (žiūrėti nuo 35:17):