2021.05.01 20:08

Beprotišką rungtynių pabaigą išgyvenęs „Atletico“ atitrūko nuo konkurentų

Prancūzijoje – svarbi PSG pergalė
LRT.lt2021.05.01 20:08

Madrido „Atletico“ futbolininkai nagais ir dantimis tęsia kovą dėl Ispanijos „La Liga“ pirmenybių titulo. Sėkmės dėka įvarčio rungtynių pabaigoje išvengęs Madrido klubas triumfavo rezultatu 1:0.

34-ojo turo rungtynėse su „Elche“ komanda vargusi „Atletico“ bent laikinam nuo artimiausių persekiotojų atitrūko iki 5 taškų.

Madrido „Real“ savo rungtynes sužais šį vakarą, o „Barcelona“ į pergalių kelią sugrįžti sieks sekmadienį.

Vienintelis ir pergalę lėmęs įvartis krito 23-ąją minutę. Tris taškus komandai padovanojo Marcosas Llorente.

Visgi tas pats M. Llorente rungtynių pabaigoje galėjo atimti du taškus. „Atletico“ saugas baudos aikštelėje sužaidė ranka ir į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

„Elche“ turėjo auksinę galimybę išplėšti tašką ir nudžiuginti „Atletico“ konkurentus, tačiau komandos kapitono Fidelio smūgis nuo 11 metrų žymos tikslo nepasiekė – kamuolys pataikė į virpstą ir „Atletico“ išsaugojo persvarą.

Prancūzijoje – PSG triumfas

Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse taip pat intensyvią kovą dėl titulo tęsia Paryžiaus „Saint-Germain“. Mauricio Pochettino kariauna namuose įsirašė itin svarbią pergalę prieš „Lens“ – 2:1.

33-ąją minutę pasižymėjo Neymaras, o pranašumą antrojo kėlinio pradžioje padidino Marquinhosas. 61-ąją minutę varžovai sušvelnino atsilikimą, bet paryžiečiai daugiau nebeklydo.

PSG po pergalės šoktelėjo į pirmąją poziciją. Tiesa, ją susigrąžinti dar šį vakarą galės „Lille“ komanda, kuri pergalės atveju vėl turės vieno tašką persvarą.