Naujienų srautas

Sportas2013.03.21 09:32

Kauno „Žalgiris“ neigia, kad gali būti įsteigta nauja įmonė ir nurašytos klubo skolos

Naujoji Kauno „Žalgirio“ valdyba neigia viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją, kad legendinio klubo skolas perėmė areną Nemuno saloje valdanti bendrovė „Kauno arena“, tuo tarpu LKL čempionų klubas viską pasirengęs pradėti nuo tuščio lapo.

Naujoji Kauno „Žalgirio“ valdyba neigia viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją, kad legendinio klubo skolas perėmė areną Nemuno saloje valdanti bendrovė „Kauno arena“, tuo metu LKL čempionų klubas viską pasirengęs pradėti nuo tuščio lapo.

Portalo SportIN.lt šaltinių teigimu, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento Arvydo Sabonio iniciatyva kuriama visiškai nauja viešoji įstaiga, kuri ir valdys „Žalgirio“ klubą. Atsinaujinusiam „Žalgiriui“ esą planuojama surinkti 10–12 mln. litų biudžetą.

Išgirdusi viešoje erdvėje pasklidusią informaciją, viešosios įstaigos „Kauno „Žalgirio“ rėmėjas“, kuri valdo „Žalgirio“ klubą, valdybos narė Angelė Dementavičiūtė 15min.lt teigė, kad „tai – sąmokslo teorija. Tai tikrai neteisybė“.

„Esu ne kartą anksčiau sakiusi, kad jei rėmėjai susiburs į vieną darinį, jie gali įsteigti asociaciją ar viešąją įstaigą ir dalyvauti „Žalgirio“ valdyme. Ne perimti valdymą, o jame dalyvauti. Taip pat jokios klubo skolos nebus nurašytos, juk tai yra normali įmonė“, – stebėjosi paskelbta informacija A. Dementavičiūtė.

Trečiadienį oficialiai buvo pristatytas naujasis VšĮ „Kauno „Žalgirio“ rėmėjas“ valdybos pirmininkas Paulius Motiejūnas. Jis pabrėžė, kad reikia atskirti „Žalgirio“ arenos ir klubo veiklą. Arena ir toliau rūpinsis A.Dementavičiūtė, o P. Motiejūnas bus atsakingas už atsiskaitymą su žaidėjais, treneriais, krepšininkų agentais. „Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kokia yra ta skola. Ji didesnė nei skelbiami 25 mln. litų“, – sakė P.Motiejūnas, kartą jau gelbėjęs „Žalgirį“ nuo pražūties.

15min.lt primena, kad per oficialių P.Motiejūno pristatymą spaudos konferencijoje dalyvavęs komandos kapitonas Paulius Jankūnas pranešė, kad žaidėjai, po ketvirtadienio Eurolygos rungtynių su Stambulo „Anadolu Efes“, nebesitreniruos kartu tol, kol negaus bent dalies atlyginimų. Klubas jiems yra skolingas už keturis mėnesius.

Viena iš svarbiausių P.Motiejūno grįžimo į „Žalgirį“ sąlygų buvo, kad jame nebeliktų Vladimiro Romanovo. A.Dementavičiūtės tvirtinimu, taškas buvusio VšĮ „Kauno „Žalgirio“ rėmėjas“ valdybos pirmininko V.Romanovo dalyvavime klubo veikloje yra padėtas: „Vladimiro Romanovo nebeliko klube. Jau nebegali būti jokių keistų dalykų, kad jis kažkaip galėtų daryti įtaką klubo veiklai. Taškas čia padėtas.“

Neoficialiai kalbama, kad naujas valdybos narys Donaldas Urniežius yra V.Romanovo žmogus. D.Urniežius yra Vladimiro Romanovo labdaros ir paramos fondo vadovas.

 

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi