2021.05.01 07:38

Po krepšiu karaliavęs Valančiūnas vedė į pergalę „Grizzlies“ ekipą

LRT.lt2021.05.01 07:38

Jonas Valančiūnas užfiksavo eilinį dvigubą dublį, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (32-30) grįžo į pergalių kelią.

„Grizzlies“ namuose 92:75 (19:20, 20:23, 36:15, 17:17) pranoko Orlando „Magic“ (19-44) krepšininkus ir nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją.

J. Valančiūnas buvo sunkiai sustabdomas po krepšiu. Lietuvis per 27 minutes įmetė 14 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 15, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir keturis sykius prasižengė.

Puolėjui tai buvo 42-as dvigubas dublis šiame sezone.

Po dviejų kėlinių pranašumą turėjo „Magic“ – 43:39. Visgi lemiamas spurtas įvyko trečiajame kėlinyje, per kurį „Grizzlies“ surinko 36 taškus, o varžovams leido įmesti 15. Dviženklę persvarą įgiję šeimininkai ketvirtajame ketvirtyje jos neišbarstė.

Svariai prie komandos pergalės prisidėjo Dillonas Brooksas, surinkęs 20 taškų. „Magic“ gretose po 15 taškų surinko Cole`as Anthony ir Mo Bamba.

„Grizzlies“ Vakarų konferencijoje išlieka aštunti, o „Magic“ Rytuose rikiuojasi paskutiniai.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 20, Jonas Valančiūnas 14 (15 atk. kam.), Kyle`as Andersonas 13.

„Magic“: Cole`as Anthony ir Mo Bamba (11 atk. kam.) po 15, RJ Hamptonas 11.