Sportas

2016.06.14 19:06

„Žalgirio“ naujoko tikslas – įvarčiai

LRT.lt 2016.06.14 19:06

Trečiadienį vyksiančiose „SMScredit.lt A lygos“ lyderių rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Trakų“ šalies čempionai turės naująjį bei savo karjeros metu itin taikliai šaudžiusį ginklą – serbą Andriją Kaludjerovičių. 28-erių puolėjui antradienį įteikti „Žalgirio“ marškinėliai, pažymėti 99-uoju numeriu.

„Nesu pasirengęs šimtu procentų, nes čia atvykau po atostogų. Taigi dėl mano debiuto trečiadienį spręs treneriai“, – sakė A. Kaludjerovičius.Pasak A. Kaludjerovičiaus, jo pasirinkimą persikelti į Vilnių lėmė žinomas „Žalgirio“ vardas, klubo ambicijos ir vieta UEFA Čempionų lygos kvalifikaciniame turnyre.

„Tikiuosi, kad tapsime šalies čempionais, o Europos fronte pasieksime įmanomą maksimumą“, – sezono siekius vardijo „Žalgirio“ naujokas.

A. Kaludjerovičius į Lietuvos čempionų gretas atvyksta iš Belgrado „Rad“. Serbijos sostinės komanda užėmė ketvirtąją poziciją tarp aštuonių dėl išlikimo aukščiausioje vietos lygoje kovojusių komandų.

„Žalgirio“ naujokas paskutiniąsias rungtynes žaidė gegužės 21-ąją svečiuose su Suboticos „Spartak“. A. Kaludjerovičiaus komanda laimėjo 2:1, o puolėjas prie pergalės prisidėjo įvarčiu. Jį futbolininkas pelnė antrosiose rungtynėse iš eilės.

Iš viso A. Kaludjerovičius per pusmetį sužaidė 15 praėjusio sezono „Super Liga“ mačų ir pasižymėjo šešis kartus. Tiek pat įvarčių serbas įmušė ir Kataro sostinės Dohos „Al Shahaniya“, kur pradėjo praėjusį sezoną.

Turi labai gerą „įvarčių uoslę“

28-erių puolėjo biografijoje – įvarčių fejerverkai aukščiausioje Serbijos lygoje, rezultatyviausio pirmenybių futbolininko vardas, dalyvavimas 2008-ųjų Pekino olimpiadoje su Serbijos rinktine.

„Mano karjeroje buvo daug puikių momentų, bet įsimintiniausias laikas – „Crvena Zvezda“ ekipoje. Tai geriausias klubas mano šalyje, o aš buvau rezultatyviausiu jo žaidėju“, – prisiminė A. Kaludjerovičius.

Komandos naujokui marškinėlius rungtynių su „Trakais“ išvakarėse įteikė klubo sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

„Andrija turi labai gerą įvarčių uoslę. Tai žaidėjas, visur mušęs įvarčius. To tikimės ir čia, – tvirtino M. Nikoličius. – Norėjome sustiprinti puolėjo poziciją. Peržiūrėjome labai daug žaidėjų. Andrija buvo norimų futbolininkų viršūnėje. Dėjome visas pastangas, kad jis pasirašytų sutartį su „Žalgiriu“ ir esame labai laimingi.“

M. Nikoličiaus teigimu, artimiausiu metu komandą turėtų sustiprinti du skirtingo stiliaus vidurio saugai – atraminis ir kuriantis. Sporto direktorius neatskleidė, tai bus lietuviai, ar legionieriai.