Sportas

2016.06.14 17:39

Į krepšinio turnyrą Kaune – jaunuolių antplūdis

LRT.lt2016.06.14 17:39

Likus trims dienoms iki registracijos pabaigos beveik neliko vietų į „Sprite” talentų vienas prieš vieną kovas birželio 19 dieną Kaune. Todėl merginoms ir vaikinams, kurie nori išbandyti save kovojant dėl 5000 eurų stipendijos, patariama nedelsti ir renkantis kitus miestus.

„Gali būti, kad toks ažiotažas kilo po pirmojo turnyro Vilniuje, kur nugalėtojai paaiškėjo metant baudų metimus, nes lijo lietus. Kai kurie jaunuoliai, kurie jautėsi verti pergalės, turėjo nusileisti varžovams, kurie taikliau mėtė baudas. Jie puolė registruotis į turnyrą Kaune“, – sakė vienas „Sprite“ talentų kovų organizatorių Martynas Račkauskas.

Jau pirmadienį buvo visiškai užpildyta 1999–2000 metais gimusių vaikinų grupė. Antradienį per pietus beveik pilnos ir jaunesnių (gimusių 2001–2002 ir 2004—2004 metais) vaikinų grupės.

„Merginų grupėse tradiciškai vietų dar yra, tačiau bendras turnyro dalyvių skaičius yra 200, o iki jo trūksta vos 20 dalyvių. Registraciją baigsime penktadienį 10 val. ryto, tačiau manau, kad dalyvių sąrašas bus pilnas anksčiau“, – sakė M. Račkauskas.

Šių metų „Sprite“ kovos aplankys keturis miestus: Vilnių, Kauną, Palangą ir Klaipėdą vyks keturi atrankos turnyrai. Finalo etapas vyks Vilniuje liepos 10 d. prieš Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynes su Venesuela.

Turnyrų metu jaunieji Lietuvos krepšininkai ne tik turi galimybę pademonstruoti individualius savo įgūdžius, tačiau taip pat atkreipti į save šalies jaunimo rinktinių trenerių dėmesį ir laimėti krūvą vertingų prizų. Pagrindinis prizas – 5000 eurų vertės krepšinio stipendija, kurią pastaruosius du kartus laimėjo merginos.

Visų amžiaus grupių nugalėtojų laukia Lietuvos rinktinės ekipiruotė ir kelionė į aukščiausio lygio krepšinio rungtynes Europoje.

Tačiau laimėjimais ir prizais galės džiaugtis ne tik turnyro nugalėtojai. Numatyta žaidimų bei laimėjimų ir žiūrovams, kurių į turnyrus susirenka tūkstančiai. Jie galės sukti laimės ratą ir laimėti momentinių prizų. Taip pat vyks linkėjimų rinktinei fotokonkursas. Jo metu bus atrinkta dešimt laimingųjų aistruolių, kurie laimės bilietus į rinktinės palydėtuves Kaune – rungtynes Lietuva – Ispanija. Vienas aistruolis gaus unikalią galimybę įsiamžinti su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine, rašoma pranešime spaudai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt