Naujienų srautas

Sportas2016.06.13 09:24

„Gintra–Strektė–Universitetas“ apgynė riedulininkių titulą

LRT.lt 2016.06.13 09:24

Šiaulių „Gintros–Strektės–Universiteto“ riedulininkės dar kartą tapo Lietuvos čempionėmis. Per 2015-2016 metų finalo serijos rungtynes šiaulietės išvykoje nugalėjo Vilniaus „HFTC-Taurą“ 3:0 (1:0) ir laimėjo seriją 2-0. Pirmąsias rungtynes savo aikštėje „Gintra–Strektė–Universitetas“ laimėjo 5:2.

Vilniuje čempiones jau 10 min. po mažojo kampinio į priekį išvedė Donata Grigienė, o pergalė buvo įtvirtinta per paskutiniąsias 10 min., kai po kartą pasižymėjo Samanta Jakovlevaitė (61) ir Rimantė Butkevičiūtė (66).

Iš karto po didžiojo finalo dalyvių aikštėje pasirodė dėl bronzos apdovanojimų kovojančios komandos – Vilniaus „Žuvėdra–Archyvų sistemos“ ir Šiaulių „Sporto gimnazija-SM Klevas“, rašoma pranešime spaudai.

Mažojo finalo dalyvės per 70 min. įvarčių nepelnė, todėl pirmosios pergalės serijoje likimą lėmė baudiniai. Jų serijoje vilnietėms pirmosios trys mušusios Kotryna Kartanovič, Ugnė Chmeliauskaitė ir Ugnė Aučynaitė pelnė įvarčius, o trys šiauliečių bandymai buvo nesėkmingi, todėl pergalė atiteko „Žuvėdrai–Archyvų sistemoms“.

Antrąsias rungtynes Šiauliuose komandos žais birželio 15 dieną (pradžia – 19 val. 15 min.).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi