Sportas

2013.03.20 18:03

Nesulaukęs atlyginimų, „Žalgiris“ boikotuos Eurolygos rungtynes

Jonas Miklovas, basketnews.lt2013.03.20 18:03

Permainos Kauno „Žalgirio“ klubo viršūnėje nekeičia krepšininkų požiūrio į prastą finansinę padėtį.

Permainos Kauno „Žalgirio“ klubo viršūnėje nekeičia krepšininkų požiūrio į prastą finansinę padėtį.

Šį sezoną „Žalgirio“ kapitonu iki patirtos traumos buvęs Paulius Jankūnas pareiškė, kad žaidėjai nesulaukė žadėtų atlyginimų ir ketina nevykti į Eurolygos rungtynes.

„Iki kovo pabaigos buvo pažadėta išmokėti trijų mėnesių atlyginimus, – spaudos konferencijoje trečiadienį sakė P. Jankūnas. – Buvo sakyta, kad praėjusią savaitę bus atliktas mokėjimas. Deja, ir jo nėra.“

Anot P. Jankūno, po ketvirtadienį Eurolygos dvikovos su Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai nustos treniruotis kaip komanda – vyks tik individualios treniruotės.

„Sekmadienį dar sužaisime su Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“. Tikimės, kad viskas bus gerai. Jeigu iki kitų Eurolygos rungtynių nebus sumokėta bent viena alga, komanda nevyks į rungtynes Berlyne. Žaidėjai pavargo“, – pareiškė P. Jankūnas.

Spaudos konferencijoje dalyvavęs naujasis „Žalgirio“ generalinis direktorius Paulius Motiejūnas patikino, kad buvęs „Žalgirio“ sporto direktorius Vitoldas Masalskis iki balandžio 1-osios atostogauja.

„Dabar jis nieko bendro su komanda neturi ir, manau, neturės“, – teigė P. Motiejūnas.

„Paskutinius keturis mėnesius su mumis buvo kalbama mažai, buvo daugiau žadama“, – buvusių vadovų mintis perteikė P. Jankūnas.

Buvusio kapitono tikinimu, krepšininkai nori sulaukti bent dalies pagal kontraktą numatytų pinigų.