Sportas

2016.06.11 16:16

Oro sąlygos nesutrukdė I. Dumbauskaitei ir M. Povilaitytei iškovoti pergalės

BNS2016.06.11 16:16

Pajėgiausia Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio pora Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė pateko į Vilniaus „Credit24” arenoje prie Baltojo tilto vykstančio Europos čempionato „Satellite“ serijos etapo šešetuką.

Penktąjį reitingą turnyre turinčios 21-erių Lietuvos paplūdimio tinklininkės šeštadienį pliaupiant lietui ir pučiant smarkiam vėjui 2-0 (21:13, 21:16) nugalėjo devintas pagal skirstymą baltaruses Viktoriją Šalajevskają ir Viktoriją Siakretavą.

„Pergalę lėmė mūsų kovingumas ir parodytas charakteris. Po penktadienio pralaimėjimo buvome labai supykusios. Treneriams mums daug ką pasakė ir tai dar labiau mus supykdė. Turėjome nuostabų palaikymą net ir tokiu prastu oru. Prie tokio palaikymo buvo žiauriai smagu žaisti. Mes jau ne pirmą kartą žaidžiame tokiu oru. Manau, kad tai buvo privalumas, nes baltarusės nebuvo pratusios prie tokių sąlygų. Rytoj (šeštadienį – BNS) žaisime prieš kitas lietuves. Jei žaisime taip pat, kaip šiandien, tai tikiuosi eisime toliau“, – mintimis pasidalino M. Povilaitytė.

Dėl patekimo į pusfinalį I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė kovos su šiame turnyre maloniai stebinančiomis 19-metėmis tautietėmis Urte Andriukaityte ir Irina Zobnina.

Pastarųjų tinklininkių pergalingą žygį šeštadienį sustabdė trečiąjį reitingą turnyre turinčios ispanės Ester Ribera Boter ir Amarantai Fernandez Navarro. Jos iškovojo pergalę 2-0 (21:9, 21:17).

„Prieš kiekvieną komandą galima kažką sugalvoti, su kiekviena galima kovoti, bet šiandien to nepadarėme. Penktadienį mes padarėme daugiau nei galėjome bei tikėjomės, kad ir šį kartą pavyks taip sužaisti. Taip neįvyko ir mes iš to pasimokėme. Gerai, kad varžybos nusikėlė į rytojų, nes žaisti tokiomis sąlygomis dar neturime patirties. Mūsų visos problemos yra su mąstymu, su psichologija. Bandysime paklausyti trenerių ir sužaisti dar geriau“, – pasakojo I. Zobnina.

Dėl sudėtingų oro sąlygų likę šeštadienio turnyro Vilniuje mačai nukelti į sekmadienį.