Sportas

2021.04.26 20:31

Po Eurolygos klubų susitikimo – rimstančios aistros dėl Bertomeu ir galimos permainos organizacijos valdyme

LRT.lt2021.04.26 20:31

Panašu, kad nesutarimai tarp Eurolygos klubų ir lygos prezidento Jordi Bertomeu bent jau laikinai baigėsi.

Pirmadienį Barselonoje įvyko visų 11 Eurolygos klubų, kurie turi A licencijas, susirinkimas, po kurio buvo išplatintas oficialus pranešimas apie bendrą viziją ir vienybę.

Teigiama, kad klubai vienbalsiai sutarė dėl pokyčių organizacijos valdyme ir buvo pasiūlyta visus A licencijos savinininkus įtraukti į Eurolygos valdymo struktūras.

„Visi 11 klubų yra visiškai atsidavę vieninguimui ir sutaria, kad būtent tai atnešė sėkmę per pastaruosius dešimtmečius. A licencijų turėtojai laikosi vieningos vizijos priimti reikiamus sprendimus ir pakelti turnyrą į naujas aukštumas.

Eurolyga artimiausiame klubų atstovų susitikime pasiūlys sprendimus dėl šių klubų įtraukimo į valdymo struktūrą“, – rašoma oficialiame pranešime.

LRT.lt primena, kad balandžio mėnesį septyni iš vienuolikos A licencijas turinčių Eurolygos klubų susitiko slaptame susirinkime Atėnuose.

Graikijos portalas www.gazzetta.gr tuomet pranašė, kad susitikime dalyvavo Kauno „Žalgirio“, Maskvos CSKA, Milano „AX Armani“, Tel Avivo „Maccabi“, Atėnų „Panathinaikos“, Pirėjo „Olymiakos“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ kkubų vadovai.

Buov skelbiama, kad pagrindinė šio slapto susirinkimo priežastis – abejonės dėl Eurolygos vadovybės sprendimų finansų atžvilgiu ir prezidento J. Bertomeu valdymo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt