Naujienų srautas

Sportas2016.06.10 19:30

D. Galkevičius: „LFF taurės turnyre pabandysime visus nustebinti“

LRT.lt 2016.06.10 19:30

Jonavos „Lietavos“ šį sekmadienį lauks rimtas išbandymas. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės III turo rungtynėse jonaviečiai savo namų stadione priims pajėgią Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.

Pasikeitus LFF taurės turnyro formatui, šį sezoną „SMSCredit.lt A lygos“ ekipos į kovas įsijungia jau nuo trečiojo etapo. Burtai lėmė, kad „Lietava“ susitiks su taip pat „SMSCredit.lt A lygoje“ rungtyniaujančia Marijampolės „Sūduva“. Pagal turnyro taisykles, visų etapų nugalėtojas paaiškės per vienerias rungtynes, o prireikus – per pratęsimą ir baudinių seriją.

Šį sezoną FK „Lietava“ su Marijampolės klubu „SMSCredit.lt A lygoje“ jau buvo susitikusi du kartus: pirmosios rungtynės Kaune baigėsi lygiosiomis 1:1, o Suvalkijos sostinėje jonaviečiai varžovams nusileido rezultatu 3:0. Po traumos pasveikęs „Lietavos“ lyderis Dominykas Galkevičius teigia, kad komanda rimtai vertina šį turnyrą ir tikisi pateikti staigmenų, rašoma pranešime spaudai.

„Vienerios viską nulemsiančios varžybos – tikrai visko gali nutikti. LFF taurės turnyras mums išties svarbus, nes jį laimėjus atsiveria šansas dalyvauti Europos turnyruose. Mūsų, kaip mažo klubo, tikslas būtų pabandyti visus nustebinti. Tikrai būsim nusiteikę kovoti su varžovais ir norėsime laimėti“, – pasakojo D. Galkevičius.

Kalbėdamas apie priešininkus, žaidėjas pažymėjo, kad „Sūduva“ beveik neturi silpnų vietų.

„Priešininkų komanda tikrai pajėgi, gerai sukomplektuota. Jie žaidžia greitą, atakuojantį futbolą, greiti kraštai, apskritai geri visų pozicijų žaidėjai. Tačiau nėra neįveikiamų, tikimės, kad sekmadienį sužaisime geras rungtynes“, – teigė FK „Lietava“ saugas.

Jonavos klubo vyr. treneris Robertas Poškus taip pat pabrėžė, kad laukia atkakli kova. „Marijampolės klubas, su kuriuo per trumpą laiką reikės sužaisti dvejas varžybas, šiuo metu atrodo labai gerai, pasveiko jų lyderis Tomas Radzevičius. Tačiau mes nesiruošiame nuleisti rankų, rengiamės kovoti, nes laukia sunki ir atkakli kova“, – kalbėjo R. Poškus.

Rungtynės Jonavos miesto stadione birželio 12 d. prasidės 18.00 val. Po kelių dienų, birželio 16-ąją, „Sūduva“ vėl atvyks į Jonavą sužaisti „SMSCredit.lt A lygos“ XV turo rungtynių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi