2021.04.26 08:59

Prancūzijoje kova dėl titulo atvira – į lyderius išsiveržė „Lille“

LRT.lt2021.04.26 08:59

„Lille“ futbolininkai laimėjo vieną svarbiausių sezono mačų, kai išvykoje po atkaklios kovos sugrįžo į rungtynes ir 3:2 palaužė „Lyon“. Kovoje dėl Prancūzijos čempionų titulo – maksimali intriga.

Islamas Slimani jau 20-ąją minutę išvedė „Lyon“ į priekį, teisėjas po VAR peržiūros po keturių minučių neįskaitė „Lille“ įvarčio, o pastarosios ekipos gynėjas Jose Fonte 35-ąją min. dar įmušė į savus vartus.

Jau per kėlinio pridėtą laiką Burakas Yilmazas sušvelnino rezultatą įspūdingu baudos smūgiu, tad po 45 minučių „Lyon“ pirmavo 2:1.

Tačiau antrasis kėlinys priklausė Dogams. Jonathanas Davidas lygino rezultatą ties valandos riba, o jam asistavęs B. Yilmazas 85-ąją minutę mušė pergalingą įvartį.

Po šios pergalės su 73 taškais „Lille“ įsitaisė turnyro lentelės viršūnėje, tačiau šalies čempioną PSG lenkia tik tašku, „Manaco“ klubą – dviem.

PSG dar šeštadienį išvykoje 3:1 įveikė „Metz“, o „Monaco“ sekmadienį 1:0 išvykoje palaužė „Angers“ ekipą.

Monako futbolininkai šiuo metu demonstruoja įspūdingiausią formą ne tik Prancūzijoje, bet bene visoje Europoje.

Per 19 pastarųjųs rungtynių „Ligue 1“ čempionate „Monaco“ iškovojo 15 pergalių, 3 kartus sužaidė lygiosiomis ir tik sykį pralaimėjo. Per pastarasias rungtynių visuose turnyruose ekipa praleido tik 1 įvartį.

Iki Prancūzijos čempionato pabaigos liko 4 turai – nei „Lille“, nei PSG, nei „Monaco“ tarpusavyje jau nebežais. Tiesa, pastarųjų dar laukia susitikimas su „Lyon“.

Pastarąjį kartą Prancūzijos čempionais ne PSG tapo 2016–2017 m. sezone, kai triumfavo būtent „Monaco“. „Lille“ čempionatą yra laimėjusi tik tris sykius, pastarąjį kartą – 2010–2011 m.