2021.04.25 23:25

Puolime sprogęs Bendžius padėjo triumfuoti Sasario ekipai

LRT.lt2021.04.25 23:25

Sasario „Banco di Sardegna“ (17-9) ekipa 89:82 (19:25, 24:28, 25:16, 21:13) palaužė Emilijos „Reggio“ (10-17) krepšininkus.

Po dviejų kėlinių Sasario ekipa atsilikinėjo 10 taškų, tačiau jau po ilgosios pertraukos sugrįžę Sasario krepšininkai iki nulio ištirpdė „Reggio“ ekipos pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje apsukų nemažinę Sasario krepšininkai susikrovė pranašumą ir jo neiššvaistė iki pat rungtynių pabaigos.

Eimantas Bendžius „Banco di Sardegna“ ekipoje buvo rezultatyviausias. Lietuvis per 33 minutes pelnė 25 (3/6 dvit., 4/5 trit., 7/7 baud. met.) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 24 naudingumo balus.

Priešininkų komandoje puolime pirmu smuiku griežė Bryntonas Lemaras, kuris pelnė 19 taškų.

Sasario ekipa turnyrinėje lentelėje užima 5-ą vietą.