2021.04.25 20:13

Dviejų Laurynų atstovaujama „Obradoiro CAB“ krito paskutinėmis sekundėmis

LRT.lt2021.04.25 20:13

„Obradoiro CAB“ (10-20) ekipa 87:88 (21:24, 23:17, 15:27, 28:20) tik pačioje rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti Sevilijos „Real Betis“ (9-21) pranašumą.

Ilgą laiką po ilgosios pertraukos pirmavusi „Real Betis“ ekipa lemiamomis minutėmis neišlaikė savo pranašumo ir atrodė, kad komandoms prireiks pratęsimo.

Tačiau likus vienai sekundei prieš Jerome`ą Randle`ą prasižengė Laurynas Beliauskas. J. Randle`as realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir to pakako tam, kad „Real Betis“ švęstų pergalę.

Lietuviai surinko dviženklius taškų kiekius.

Laurynas Beliauskas žaidė 31 minutę, o per tą laiką pelnė 11 (3/4 dvit., 0/5 trit., 5/6 baud. met.) taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

Laurynas Birutis per 15 minučių pelnė 8 (3/4 dvit., 2/2 baud. met.) taškus, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė 22 taškus pelnęs Jamesas Feldeine`as.

„Obradoiro CAB“ ekipa rikiuojasi 14-oje turnyrinės lentelės vietoje.