2021.04.25 17:57

Milano „Inter“ pergalei užteko vieno įvarčio, „Juventus“ tenkinosi lygiosiomis

LRT.lt2021.04.25 17:57

Milano „Inter“ futbolininkai susitikimą su „Verona“ užbaigė minimalia pergale rezultatu 1:0.

Nors ir švieslentėje ilgą laiką degė nuliai, bet 76-ą minutę „Inter“ įvarčių sąskaitą galiausiai atidarė Matteo Darmianas ir padovanojo „Inter“ pergalę atnešusį įvartį.

„Inter“ ir toliau išlieka turnyrinės lentelės lydere ir savo sąskaitoje turi jau 79 taškus.

Turino „Juventus“ futbolininkai išsigelbėjo nuo pralaimėjimo ir turėjo tenkintis lygiosiomis 1:1 prieš Florencijos „Fiorentina“.

Pirmąjį įvartį šiose rungtynėse pelnė „Fiorentina“ – 29-ą minutę savo ekipą į priekį išvedė nuo 11 metrų žymos kamuolį į vartus pasiuntęs Dušanas Vlahovičius.

Nuo pralaimėjimo 46-ą minutę „Juventus“ išgelbėjo įvartį pelnęs ir rezultatą išlyginęs Alvaro Morata.

Vos vieną tašką susirinkę „Juventus“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 3-ioje vietoje.