2021.04.24 19:50

Mbappe vedami PSG svečiuose įveikė „Metz“ ekipą

LRT.lt2021.04.24 19:50

Paryžiaus „Saint–Germain“ vienuolikė Prancūzijos futbolo pirmenybėse 3:1 susitvarkė su „Metz“ komanda.

PSG į priekį dar 4-ą minutę išvedė Kylianas Mbappe, kuris po perdavimo galingai pasiuntė kamuolį į kairį vartų kampą.

Tačiau „Metz“ turėjo atsaką – 46-ą minutę rungtynių rezultatą išlygino Fabienas Centonze, kuris kamuolį į vartus pasiuntė smūgiuodamas galva.

PSG ekipai pasitenkinti lygiosiomis neleido dublį surinkęs K. Mbappe – puolėjas 59-ą minutę pelnė antrą įvartį ir persvėrė rezultatą PSG naudai.

K. Mbappe jau antrą kartą savo karjeroje per sezoną pelnė 25 ar daugiau įvarčių vilkėdamas PSG marškinėlius.

PSG pergalę šiose rungtynėse 89-ą minutę galutinai įtvirtino Mauro Icardis, kuris sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.