Naujienų srautas

Sportas2016.06.12 10:26

A. Narbekovas – apie tai, kodėl dabar žiūrėti futbolą maloniau ir kodėl už nieką neserga

„Per Europos čempionatą nepalaikysiu jokios rinktinės, kad galėčiau nesinervindamas pažiūrėti futbolą“, – kalbėdamas su LRT.lt juokiasi legendinis futbolininkas Arminas Narbekovas.

Pašnekovo teigimu, šiame Europos futbolo čempionate pasižymėti turėtų vokiečiai, prancūzai ir ispanai. „Jie turėtų driokstelėti. Vokiečiai – ta komanda, kuri įsibėgėja su kiekvienomis rungtynėmis. Tą jie jau įrodė Pasaulio futbolo čempionate. Galingi ir ispanai, tačiau įdomu, kaip jiems sekėsi atgauti jėgas, nes daug žaidėjų žaidė Čempionų lygoje, Europos lygoje, taigi turėjo daug rungtynių“, – svarsto A. Narbekovas.

1988 metų Seulo olimpinis čempionas teigia, kad stengiasi pažiūrėti visas čempionatų rungtynes, tačiau neturi savo favoritų.

„Man įdomios taktikos, išsidėstymai, kaip persirikiuoja ir vietomis keičiasi žaidėjai, įdomu viskas. Tačiau nepalaikysiu jokios rinktinės, kad galėčiau nesinervindamas pažiūrėti futbolą. Nes kai sergi už kurią nors komandą, žiūrėjimas būna kitoks“, – LRT.lt sako A. Narbekovas.

Jo teigimu, dabartiniai futbolo čempionatai yra gerokai pasikeitę, palyginti su ankstesniais. „Labai didelė komercija, matome, kokios lėšos skiriamos čempionatams. Dabar futbolas yra pasikeitęs – kitokie greičiai, jėgos, taisyklės. Viskas patobulėjo ir, man atrodo, dabar maloniau žiūrėti rungtynes. Viskas daroma, kad būtų kuo daugiau atrakcijos ir įmušama kuo daugiau įvarčių“, – tęsia legendinis futbolininkas.

Pasak A. Narbekovo, futbolas visame pasaulyje yra sporto šaka Nr. 1, išskyrus Lietuvą.

„Dabar esame duobėje, rezultatai – ne kokie. Tačiau galime pasidžiaugti, kad, rinktinei žaidžiant namuose, buvo pakankamai geras sirgalių palaikymas. Geriau eiti mažais žingsneliais į priekį, nei žengti vieną žingsnį į priekį ir penkis – atgal.

Dabar pirmenybėse žais daugiau komandų. Toms šalims, kurios visą laiką buvo per žingsnį nuo patekimo į čempionatą, vis nepasisekdavo. Manau, tose šalyse, kurios [pagaliau] pateko, yra pakilimas ir šventė“, – LRT.lt sako A. Narbekovas.

Visų EURO 2016 rungtynių tiesioginės transliacijos – per LRT TELEVIZIJĄ, LRT KULTŪRĄ ir LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi