Sportas

2021.04.24 12:30

NBA debiutavęs Mike`as Jamesas prabilo apie konfliktus su Messina ir Itoudžiu

LRT.lt2021.04.24 12:30

Mike`as Jamesas sužaidė pirmąsias rungtynes NBA nuo 2018 metų ir pirmą kartą žengė į aikštelę po to, kai išsiskyrė jo ir Maskvos CSKA keliai.

M. Jamesas debiutavo vilkėdamas Bruklino „Nets“ marškinėlius ir per 21 žaidimo minutę pelnė 8 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Maskvos CSKA ir M. Jameso keliai išsiskyrė ne pačiomis gražiausiomis aplinkybėmis – iki to laiko krepšininkas buvo du kartus suspenduotas, o jo pavardė skambėjo konfliktų su CSKA strategu Dimitriu Itoudžiu fone.

Po „Nets“ rungtynių kalbėjęs krepšininkas paatviravo apie nesutarimus su dviem treneriais – Milano „AX Armani“ strategu Ettore Messina ir CSKA vyriausiuoju treneriu D. Itoudžiu.

„Messina užėmė pareigas Milane, visą vasarą su juo kalbėjomės telefonu, o tuomet vieną dieną gavau iš jo elektroninį laišką, kuriame jis rašė, kad aš turiu ieškotis naujos komandos.

O su Itoudžiu – tam tikri dalykai nutiko mano asmeniniame gyvenime ir jaučiau, kad dalykai nevyksta taip, kaip aš norėčiau, kad mano situacijas tvarkytų kiti. Turėjome mažą susidūrimą. Su Itoudžiu nesutarėme ne kaip žaidėjas ir treneris – tai buvo asmeninis nesutarimas. Mes esame du vyrai, kurie turėjo nesutarimų už aikštės ribų“, – eurohoops.net cituoja M. Jamesą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt