2021.04.24 08:12

NBA: be Valančiūno išsigelbėję „Grizzlies“, Mike`o Jameso debiutas „Nets“ ir „Warriors“ triumfas

visi rezultatai
LRT.lt2021.04.24 08:12

Jonas Valančiūnas ir vėl negalėjo padėti Memfio „Grizzlies“ ekipai, tačiau pastaroji po įtemptų rungtynių sugebėjo išplėšti pergalę Portlande.

„Grizzlies“ (30–28) ekipa 130:128 (28:23, 34:33, 38:43, 30:29) įveikė vietos „Trail Blazers“ (32–27) ekipą.

Žengiant į ketvirtą kėlinį nei viena ekipa neturėjo ryškaus pranašumo, o tokia situacija išsilaikė ir iki pat rungtynių pabaigos. Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos Ja Morantas dvitaškiu metimu išvedė „Grizzlies“ į priekį, bet drama tęsėsi toliau. Ekipos apsikeitė taškais ir likus 2 sekundėms iki rungtynių pabaigos, po Damiano Lillardo taiklaus dvitaškio ekipas ir vėl skyrė du taškai. Bet taikliai nuo baudų linijos atakavęs Jarenas Jacksonas sukūrė 4 taškų persvarą, kurios panaikinti „Trail Blazers“ nebesugebėjo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė J. Morantas, kuris pelnė 33 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Trail Blazers“ gretose išsiskyrė gynėjo ir vidurio puolėjo duetas – D. Lillardas pelnė 27 taškus, o Jusufas Nurkičius pridėjo 26 taškus bei atkovojo 17 kamuolių.

„Grizzlies“: J. Morantas (13 rez. perd.) 33, D. Brooksas 25, J. Jacksonas 23, K. Andersonas 14, X. Tillmanas 12, D. Meltonas 10.

„Trail Blazers“: D. Lillardas 27, J. Nurkičius (17 atk. kam.) 26, C. McCollumas (9 atk. kam., 7 rez. perd.) 22, N. Powellas ir C. Anthony po 13, E. Kanteris 12.

Bruklino „Nets“ (40–20) turėjo verstis be keletos savo žvaigždžių, tačiau ir be jų 109:104 (21:25, 39:26, 28:22, 21:31) sugebėjo įveikti Bostono „Celtics“ (32–28) krepšininkus.

„Nets“ gretose aikštelėje nepasirodė Kevinas Durantas ir Jamesas Hardenas.

Verta paminėti, kad ir „Celtics“ ekipa negalėjo žaisti pajėgiausia sudėtimi – iš rikiuotės komandoje yra iškritę Jaylenas Brownas ir Kemba Walkeris.

Bruklino ekipoje debiutavo Eurolygos gerbėjams puikiai pažįstamas Mike`as Jamesas. Maskvos CSKA sezoną pradėjęs krepšininkas šiose rungtynėse žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 8 (2/7 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud. met.) taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai „Nets“ gretose pasirodė Joe Harrisas, kuris pelnė 20 taškų, o „Celtics“ ekipoje išsiskyrė 38 taškus pelnęs Jaysonas Tatumas.

„Nets“: J. Harrisas 20, J. Greenas 19, K. Irvingas (9 atk. kam., 11 rez. perd.) ir B. Brownas po 15, B. Griffinas 13.

„Celtics“: J. Tatumas (10 atk. kam.) 38, P. Pritchardas 22, M. Smartas 19.

San Francisko „Warriors“ (30–30) ekipa sulaukė sirgalių palaikymo ir 118:97 (30:24, 24:26, 32:24, 32:23) įveikė Denverio „Nuggets“ (38–21) krepšininkus.

„Warrios“ gretose įspūdingus pasirodymus surengė du krepšininkai.

Stephenas Curry pelnė 32 (4/9 trit.) taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o Draymondas Greenas pelnė vos 2 taškus, tačiau atliko net 19 rezultatyvių perdavimų, taip pakartodamas asmeninį rekordą, ir atkovojo 12 kamuolių.

„Nuggets“ ekipoje puolime išsiskyrė 26 taškus pelnęs Michealas Porteris.

„Warriors“: S. Curry 32, K. Oubre 23, A. Wigginsas 19, J. Poole`as 15, M. Mulderis 14.

„Nuggets“: M. Porteris 26, N. Jokičius 19, A. Gordonas 17.