Sportas

2016.06.09 19:32

G. Vainauskas: „Lietuvos ryte“ bus labai daug pakeitimų

DELFI.lt2016.06.09 19:32

23-iajame „Tete-a-Tete Casino-LKL“ sezone su trečia vieta ir bronzos medaliais priversto susitaikyti Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas „Lietuvos ryto“ TV laidoje „Lietuva tiesiogiai“ pareiškė, kad šie metai nebuvo patys blogiausi, nes laimėtas vienas itin svarbus titulas – Karaliaus Mindaugo taurė.

„Jeigu kas manęs paklaustų, ar norėčiau keistis vietomis su Klaipėdos „Neptūnu“, tai aš nenorėčiau“, – apeliuodamas į tai, kad uostamiesčio ekipa šį sezoną liko be trofėjų, sakė G. Vainauskas.

Tiesa, jis prabilo apie tai, kad „Lietuvos rytas“ šiemet nebuvo pakankamai stiprus, todėl kitą sezoną bus daug permainų.

„Bus labai daug pakeitimų. Komanda nėra tokia pajėgi, kaip atrodo iš šalies. Žinoma, dėl pirmos vietos bus labai sunku kovoti su „Žalgiriu“, kuriam Kauno savivaldybė skyrė 2 mln. eurų, ir kuris finansiškai tikrai bus pajėgesnis nei mes“, – laidoje „Lietuva tiesiogiai“ teigė G. Vainauskas.

Jis užsiminė, kad norėtų, jog prie klubo vairo liktų treneris Tomas Pačėsas.

„Jeigu jis norės, mes jį pasiliksime. Jis – apsisprendimo kryžkelėje ir dabar gyvena praeitimi, nes niekaip negali suprasti, kodėl nepateko į finalą. O mums, manau, pritrūko tik sėkmės. Juk T. Pačėsas gavo neparuoštą komandą, bet pakilo su ja iš bedugnės“, – tikino prezidentas.

G. Vainauskas pripažino neturintis jokių garantijų, kad „Lietuvos rytas“ dėl FIBA draudimo kitą sezoną tikrai žais LKL čempionate, tačiau pareiškė neįsivaizduojantis šalies lygos be Vilniaus komandos.