Naujienų srautas

Sportas2016.06.09 15:58

Paplūdimio tinklininkės bandys nustebinti Europos čempionato etape Vilniuje

Į Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių traukinį bandysiančias įšokti paplūdimio tinklininkes Ievą Dumbauskaitę ir Moniką Povilaitytę šį savaitgalį bus galima išvysti ir Vilniuje. Pirmą kartą Lietuvoje rengiamame Europos čempionato turnyro etape pajėgiausias Lietuvos duetas sieks gerinti žaidimą ir žiūrovus pradžiuginti pergalėmis.

Didysis paplūdimio tinklinis vėl grįžta į Vilnių. Čia penktadienį prasidėjo kvalifikacinės Europos čempionato „Satellite“ serijos turnyro etapo varžybos. Šeštadienį tarp 24 porų kovas pagrindinėse varžybose pradės ir stipriausios šalies paplūdimio tinklininkės I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė bei dar bent dvi Lietuvos poros. 

Šalies tinklinio federacija džiaugiasi, kad prieš keletą metų pradėjusi rengti aukščiausio lygio jaunimo turnyrus, šiandien ji gali pasigirti ir vis svarbesnėmis suaugusiųjų varžybomis.

„Čia yra pirmas moterų Europos čempionato etapas Lietuvoje, tai smagu, mes augame kartu su merginomis, čia nebus visų stipriausių Europos komandų, bet, manau, tai mūsų lygio turnyras ir mes pabandysime čia žaisti gerai“, – sako federacijos prezidentas Marius Vasiliauskas.

Sezono pradžia I. Dumbauskaitei ir M. Povilaitytei nebuvo sėkminga. Prieš savaitę pasibaigusiame pagrindiniame Europos čempionate etape lietuvės neiškovojo nė vienos pergalės. Jau už dviejų savaičių lietuvės privalo pasiekti aukščiausią sportinę formą. Norvegijoje vyks lemiamas – penktasis – Kontinentinės taurės etapas, kurio nugalėtojoms atiteks olimpinis kelialapis į Rio de Žaneirą.

„Mes tikrai žinome, kad suvažiuos labai stiprios komandos, vos ne tokios kaip Europos čempionate, gal kai kurios net stipresnės, bet mūsų treneris sako, kad tai yra vienas turnyras ir jeigu mes panaudosime savo charakterį, kurį turime, tai visko gali būti“, – pasakoja I. Dumbauskaitė. 

„Ta sezono pradžia labai užspaudė mus į kampą, sunku buvo atsigauti, bet šiuo metu savijauta labai gera, nuotaikos geros, tik dabar betrūksta gerų rezultatų“, – sako M. Povilaitytė. Pajėgiausios Lietuvos paplūdimio tinklininkės Vilniuje vykstančiame turnyre norėtų patekti į pusfinalį ar net prasibrauti į prizininkių trejetą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi