2021.04.22 00:31

Milano klubai barstė taškus Italijoje, „Juventus“ pakilo į trečiąją vietą

LRT.lt2021.04.22 00:31

Abiems Italijoje pirmaujančioms Milano ekipoms trečiadienio vakaras nesusiklostė sėkmingai.

Milano „Inter“ futbolininkai išvykoje 1:1 (1:1) sužaidė lygiosiomis su „Spezia“ klubu.

Šeimininkai pirmavo po 12 minutę pelnyto Diego Fariaso įvarčio, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą pavyko išlyginti Ivanui Perišičiui.

Tup tarpu „AC Milan“ savo aikštėje 1:2 (1:0) nusileido „Sassuolo“ ekipai. Šeimininkai ilgą laiką pirmavo po Hakano Calhanoglu įvarčio, tačiau Giacomo Raspadori pasižymėjo rungtynių pabaigoje dviem tiksliais smūgiais ir išplėšė savo komandai pergalę.

Kitoje vakaro dvikovoje taškų nebarstė ir į trečiąją vietą pakilo Turino „Juventus“ klubas, kuris namuose 3:1 (1:1) palaužė „Parma“ futbolininkų pasipreišinimą.