Sportas

2021.04.21 13:22

Superlygoje liko trys klubai: „Inter“, „AC Milan“ ir „Atletico“ oficialiai pasitraukė

atnaujinta 14:45 val.
LRT.lt2021.04.21 13:22

Antradienį vėlai vakare iš naujai kuriamos Superlygos pasitraukus visiems šešiems Anglijos klubams trečiadienį jų keliu pasekė ir abu Milano klubai bei Madrido „Atletico“.

Atnaujinta 14:50 val. Pasisakė ir Turino „Juventus“ ekipa, tačiau jų oficialiame pranešime nėra aiškiai pasakyta, kad komanda traukiasi iš Superlygos.

„Mes vis dar tikime šio projekto sportine, komercine ir teisine sėkme, tačiau susidarius esamoms aplinkybėms yra mažai galimybių išpildyti projektą pagal pirminį planą“, – rašoma Turino ekipos pranešime.

Jame pasitraukimas ar išstojimas iš Superlygos stegėjų nėra minimas.

Atnaujinta 14:30 val. Apie pasitraukimą iš Superlygos pranešė ir antrasis Milano klubas – „AC Milan“.

Tiek „Inter“, tiek „Atletico“ ekipos, šį sezoną kol kas pirmaujančios atitinkamai Italijos ir Ispanijos čempionatuose, savo interneto svetainėse oficialiai paskelbė atsiskiriančios nuo Superlygos organizacijos.

Tai reiškia, kad kol kas joje lieka tik Turino „Juventus“, „Barcelona“ ir Madrido „Real“, kurio prezidentas Florentino Perezas yra ir Superlygos prezidentas.

„Juventus“ prezidentas Andrea Agnelli anksčiau trečiadienį pripažino, kad pasitraukus Anglijos komandoms Superlyga nebetenka prasmės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt